Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

SMARY, SILIKONY, HIGIENA

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja

Promocje

SMARY, SILIKONY, HIGIENA 

W naszej ofercie produktów marki K2 proponujemy między innymi smary do bramy, zamków, drzwi, zawiasów, prowadnic, rolek, wózków, łożysk, uszczelek jak również smary uniwersalne. Poza tym oferujemy silikony do uszczelek, odrdzewiacze, środki dezynfekujące. Markę K2 reprezentuje polska firma, która dostarczyła produkty do ponad 90 krajów świata. K2 to blisko 1000 produktów kierowanych do miłośników motoryzacji, majsterkowiczów, fachowców i profesjonalistów z różnych branż jak również użytkowników domowych.
 • Smar suchy z teflonem marki K2 smaruje i zabezpiecza elementy narażone na kontakt z pyłem, kurzem, brudem, olejami i tłuszczem. Smar z teflonem K2 nie zawiera silikonu. Smar K2 tworzy niewidoczną warstwę ochronną bez osadu.

  Cena : 24,67 zł
 • Smar K2 wielofunkcyjny do różnych zastoowań likwiduje piski, smaruje, usuwa wodę, penetruje, chroni przed korozją, konserwuje i czyści.

  Cena : 21,50 zł
 • Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN to wysoce skuteczny preparat ułatwiająsy poluzowanie i odkręcanie zapieczonych i skorodowanych śrub. Odrdzewiacz do śrub dzięki innowacyjnej formule przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę.

  Cena : 20,12 zł
 • Silikon do uszczelek K2 to w pełni profesjonalny produkt do konserwacji elementów wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych. Silikon do uszczelek K2 można użyć na przykład do konserwacji uszczelek bram garazowych.

  Cena : 10,50 zł
 • Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA przeznaczona jest do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji rąk. Posiada zaawansowaną, nowoczesną recepturę opartą na innowacyjnym ścierniwie, które polepsza właściwości mechaniczne i ułatwia mycie.

  Cena : 7,49 zł
 • Smar przeznaczony do konserwacji piór resorów, gwintów śrub, przegubów kulowych, otwartych przekładni zębatych, przekładni ślimakowych, łańcuchów oraz innych silnie obciążonych powierzchni trących.

  Cena : 13,39 zł
 • Smar do łożysk litowy K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni, odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe.

  Cena : 15,52 zł
 • K2 Contact Spray jest środkiem odtłuszczającym i zabezpieczającym części elektryczne. Służy do usuwania tlenków, siarczków oraz innych zabrudzeń, posiada właściwości penetrujące i rozpuszczające zanieczyszczenia.

  Cena : 14,91 zł

Odrdzewiacz do zardzewiałych i zapieczonych śrub

Odrdzewiacz jest preparatem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu oraz osób, które lubią majsterkować lub dokonywać napraw we własnym zakresie. Odrdzewiacz do śrub ułatwia odkręcanie zardzewiałych lub zapieczonych śrub, których odkręcenie w niektórych przypadkach staje się niemożliwe. Problem korozji dotyczy w zasadzie wszystkich śrub znajdujących się w samochodzie, szczególnie tych umieszczonych pod podwoziem. Śruby i nakrętki narażone są na działanie wilgotnego powietrza oraz soli co w konsekwencji prowadzi do powstawania rdzy. Na zardzewiałą śrubą lub nakrętkę wystarczy zaaplikować odrdzewiacz do śrub, który po kilku minutach skutecznie spenetruje zardzewiałe powierzchnie umożliwiając odkręcenie śruby lub nakrętki.

Silikon do uszczelek gumowych

Silikon do uszczelek to profesjonalny produkt przeznaczony do konserwacji i zabezpieczenia uszczelek gumowych. Silikon do uszczelek sprawdzi się szczególnie przed nadchodzącą zimą kiedy to niskie temperatury powodują twardnienie i przymarzanie uszczelek, które w konsekwencji mogą pękać. Silikon do uszczelek K2 można wykorzystać do konserwacji uszczelek samochodowych oraz uszczelek bram garażowych. Oferowany przez na silikon do uszczelek nie zawiera smaru ani oleju syntetycznego. Silikon jest bezzapachowy i odporny na działanie wody. Uszczelki gumowe konserwujemy silikonem do uszczelek nanosząc jego cienką warstwę wycierając ewentualny nadmiar.

Smar do łożysk toczonych ślizgowych

Oferowany w naszym sklepie smar K2 ŁT-43 do łożysk w sprayu przeznaczony jest do smarowania łożysk maszyn przemysłowych, rolniczych. Smar do łożysk posiada odpowiednią konsystencję dzięki czemu nie ścieka z pionowych powierzchni, Smar do łożysk K2 jest odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe . Smar do łożysk znacząco zmniejsza tarcie dzięki czemu wydłuża żywotność i zapewnia płynne działanie urządzeń.

Smar wielofunkcyjny do różnych zastosowań

Smar K2 do różnych zastosowań likwiduje piski, smaruje, usuwa wodę, chroni przed korozją, konserwuje i czyści. Smar wielofunkcyjny znajdzie zastosowanie w domu likwidując piski i zgrzyty w zawiasach drzwi lub okien, prowadnicach szuflad. Smar K2 usuwa zabrudzenia z powierzchni gładkich. Smar będzie również niezastąpiony w ogrodzie smarując i zabezpieczając zawiasy oraz drzwi w altanach, szklarniach, furtkach. Smar uniwersalny zabezpiecza urządzenia mechaniczne przed przedwczesnym użyciem. Smar pomaga również poluzować zapieczone i zardzewiałe śruby, zamki oraz kłódki. Wielofunkcyjny smar do łożysk K2 to tak na prawdę bardzo uniwersalne rozwiązanie sprawdzające się w wielu zastosowaniach.

Pasta BHP do czyszczenia rąk

Pasta BHP znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wykonujemy prace naprawcze wiążące się z zabrudzeniem rąk przez smary lub oleje. Pasta do mycia rąk K2 ABRA to nowoczesna formuła charakteryzująca się przyjemnym w użyciu plastyczną i puszystą masą. Pasta K2 ABRA z łatwością poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami , tłuszczami, olejami, smarami, klejami, rdzą, sadzą, pyłem węglowym. Pasta BPH K2 ABRA jest lżejsza od wody i bardzo łatwa w użyciu. PAsta K2 ABRA bardzo łatwo się spłukuje co zdecydowanie zaoszczędza czas podczas mycia. Pasta BHP posiada przyjemny, świeży cytrynowy zapach. PAsta BHP nie zawiera mineralnych środków ściernych. Pasta BHP K2 może być bardzo długo przechowywana. Pasta BHP jest ergonomiczna i wyjątkowo wydajna.