SMARY, SILIKONY, HIGIENA

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Stan

SMARY, SILIKONY, HIGIENA 

Brands W naszej ofercie produktów marki K2 proponujemy między innymi smary do bramy, zamków, drzwi, zawiasów, prowadnic, rolek, wózków, łożysk, uszczelek jak również smary uniwersalne. Poza tym oferujemy silikony do uszczelek, odrdzewiacze, środki dezynfekujące.

Markę K2 reprezentuje polska firma, która dostarczyła produkty do ponad 90 krajów świata. K2 to blisko 1000 produktów kierowanych do miłośników motoryzacji, majsterkowiczów, fachowców i profesjonalistów z różnych branż jak również użytkowników domowych. W skład oferty wchodzą m.in. kosmetyki i zapachy samochodowe, płyny hamulcowe i chłodnicze, dodatki do paliwa i oleju, oleje silnikowe i przekładniowe oraz produkty do profesjonalnego użytku w warsztacie, salonie autodetailingu, myjni czy lakierni samochodowej.
 • Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN to wysoce skuteczny preparat ułatwiająsy poluzowanie i odkręcanie zapieczonych i skorodowanych śrub. Odrdzewiacz do śrub dzięki innowacyjnej formule przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę.

  Cena : 11,90 zł
 • Silikon do uszczelek K2 to w pełni profesjonalny produkt do konserwacji elementów wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych.

  Cena : 7,90 zł
 • Smar do łożysk litowy K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni, odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe.

  Cena : 12,90 zł
 • Smar K2 wielofunkcyjny do różnych zastoowań likwiduje piski, smaruje, usuwa wodę, penetruje, chroni przed korozją, konserwuje i czyści.

  Cena : 14,90 zł
 • Smar przeznaczony do konserwacji piór resorów, gwintów śrub, przegubów kulowych, otwartych przekładni zębatych, przekładni ślimakowych, łańcuchów oraz innych silnie obciążonych powierzchni trących.

  Cena : 9,90 zł
 • Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA przeznaczona jest do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji rąk. Posiada zaawansowaną, nowoczesną recepturę opartą na innowacyjnym ścierniwie, które polepsza właściwości mechaniczne i ułatwia mycie.

  Cena : 6,50 zł