Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram Hormann

Promocje

Napędy do bram Hormann 

Napędy do bram marki Hormann to gwarancja jakości, komfortu, bezpieczeństwa, precyzji wykonania oraz wieloletniego bezawaryjnego funkcjonowania bramy. W ofercie posiadamy napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do bram przesuwnych i wjazdowych, siłowniki do bram uchwylnych Hormann Rotamatic oraz przeznaczone do bram garażowych napędy Hormann SupraMatic oraz ProMatic.

Wszystkie oferowane napędy marki Hormann dostępne są w różnych wariantach uzależnionych od dołączonego do nich wyposażenia dodatkowego. Napędy różnią się również możliwościami obsługi bram różnych wielkości oraz o różnych ciężarze skrzydła. Oferowane przez nas siłowniki do bram marki Hormann pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.

Oferowane wyposażenie dodatkowe do automatyzacji bram to między innymi lampy sygnalizacyjne i fotokomórki do bram marki Hormann, dodatkowe piloty do bezprzewodowej obsługi napędów, listwy zębate, rolki i wózki bramowe oraz radioodbiorniki Hormann umożliwiające między innymi obsługę napędów z wykorzystaniem smartfona. W ofercie posiadamy również szyny Hormann do napędów bram garażowych SupraMatic i ProMatic.
 • Napędy do bram przesuwnych...
  Napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do automatyzacji bram przesuwnych oferowane w kilku wariantach w zależności od ciężaru bramy oraz zawartego w komplecie wyposażenia dodatkowego. Podstawowy napęd Hormann LineaMatic przeznaczony jest do bram do 300kg, napęd z oznaczeniem P obsłuży bramy do 500kg natomiast model H bramy do 800kg. Napęd do bramy Hormann Lineamatic posiada kompaktową, wykonaną z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego obudowę, która została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym.

  Napęd do bramy posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Hormann to gwarancja niezawodności, trwałości, precyzji wykonania i bezpieczeństwa. Oferowane napędy do bram przesuwnych Hormann LineaMatic pochodza z polskiej oficjalnej dystrybucji. Siłowniki Hormann posiadają w zestawie wszystkie niezbędne do montażu elementy i akcesoria. Na napędy udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • Napędy do bram garażowych...
  Napędy Hormann Supramatic oraz napęd Hormann Promatic przeznaczone są do bram garażowych i oferowane z dzieloną szyną w dwóch długościach : K oraz M, które stosowane są w zależności od wielkości bramy i zastosowanego prowadzenia.
 • Napędy do bram...
  Napędy do bram uchylnych Hormann RotaMatic oferowane są w różnych wariantach w zależności od ciężaru skrzydła bramy oraz dodatkowego wyposażenia znajdującego się w zestawie. Napęd do bram wjazdowych Hormann RotaMatic to gwarancja jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Napęd do bramy posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  W sprzedaży znajdują się dwa warianty siłowników. Pierwszy przeznaczony jest do bram uchylnych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg drugi natomiast znajdzie zastosowanie przy bramie, której skrzydło ważdy do 400kg. Oferowane napędy do bram uchylnych Hormann RotaMatic pochodza z polskiej oficjalnej dystrybucji. Siłowniki Hormann posiadają w zestawie wszystkie niezbędne do montażu elementy i akcesoria. Na napędy udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • Wyposażenie dodatkowe do...
  Wyposażenie dodatkowe do napędów do bram marki Homann takie jak zestawy SK przeznaczone do bram LineaMatic i SupraMatic zawierające lampę syginalizacyjną oraz fotokomórki. Ponadto w ofercie dostępne na przykład dodatkowe listwy zębate do napędów LineaMatic.

  Oferowana lampa sygnalizacyjna ma za zadanie informować użytkowników o odbywającym się w danej chwili ruchu bramy natomiast fotokomórki bramowe zatrzymują bądź powodują ruch bramy w przeciwnym kierunku do aktualnego w momencie pojawienia się w ich świetle przeszkody. Całość zapewnia, że całość systemu bramowego a przede wszystkim związanego z nim bezpieczeństwa staje się kompletna. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Szyny do napędów Hormann
  Szyny do napędów Hormann
 • Ocynkowana listwa zębata do bramy przesuwnej o grubości 8mm. Zestaw zawiera tuleje i śruby montażowe. Listwa zębata sprzedawana w odcinkach 1mb.

  Cena : 21,00 zł
 • Dwuczęściowa szyna krótka "K" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 500,00 zł
 • Dwuczęściowa szyna "M" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 630,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 599,00 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 80x80x5mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach. Wózki bramowe posiadają możliwość regulacji wysokości.

  Cena : 357,50 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej, automat HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 409,99 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 816,99 zł
 • HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 250 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 564,99 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg).

  Cena : 1 755,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg).

  Cena : 2 050,00 zł
 • Siłownik HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 220 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 2 700,00 zł
 • Odbiornik pracujący w technologii Bluetooth pozwalający sterować napędem za pomocą aplikacji w smartfonie. Odbiornik może być zastosowany do napędów marki Hormann jak również do każdego innego napędu dowolnego producenta.

  Cena : 480,29 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota...

  Cena : 2 479,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 300,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 4 273,99 zł
 • Automat do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 049,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 530,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 4 039,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona.

  Cena : 1 690,00 zł
 • Listwa zębata do bramy CAME CGZF wykonana jest z nylonu z metalowym rdzeniem. Gwarantuje to wysoka wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo cichą i precyzyjną pracę bramy.

  Cena : 32,00 zł
 • Tworzywowa listwa zębata do bram przesuwnych z wzmocnieniem w formie mocnego stalowego rdzenia. Sprzedawana listwa w odcinkach o długość 500mm.

  Cena : 21,43 zł
 • HORMANN Promatic 4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Promatic 4 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną wgarancję producenta.

  Cena : 1 100,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 3 984,00 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 70x70x4mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach.

  Cena : 319,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 360,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki do bramy stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 360,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 460,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 341,84 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona.

  Cena : 1 470,00 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 134,99 zł
 • Korzystny cenowo pakiet wózków jezdnych do bram przesuwnych samonośnych z szyną 80x80x5 mm, wraz z akcesoriami do montażu bramy. W komplecie znajdują się dwa wózki, rolka najazdowa z zakończeniem oraz uchwyt najazdu. Produkt ocynkowany.

  Cena : 342,31 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 270,00 zł
 • Wewnętrzny przycisk radiowy FIT 1, 868 MHz BiSecur to sterowany radiowo przycisk naścienny do obsługi napędów drzwi i bram firmy Hörmann. Dzięki dużemu przyciskowi sterującemu służy przede wszystkim do sterowania funkcją impulsową (brama otwarta – stop – brama zamknięta – stop itp.).

  Cena : 357,00 zł
 • Przycisk wewnętrzny radia FIT 2-1 868 MHz BiSecur (868-BS) jest następcą modelu wewnętrznego przycisku radiowego Hörmann FIT 2, BiSecur. Można go używać do obsługi maksymalnie dwóch napędów lub dwóch funkcji na jednym napędzie bramy.

  Cena : 357,00 zł
 • Bezprzewodowy przycisk wewnętrzny FIT 4, 868 MHz BiSecur to łatwy w montażu przycisk ścienny do napędu bramy Hörmann. Przycisk ten ma w sumie cztery przyciski, za pomocą których można sterować maksymalnie czterema różnymi funkcjami. Urządzenie nadaje się do wszystkich napędów Hörmann wyposażonych w odbiornik BiSecur 868 MHz.

  Cena : 357,00 zł
 • Oferowany tutaj przycisk wewnętrzny BiSecur FIT 5, 868 MHz nadaje się jako praktyczny włącznik ścienny do napędu bramy Hörmann. W sumie posiada cztery klawisze funkcyjne i jeden przycisk do sprawdzania statusu.

  Cena : 430,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 140,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 450,00 zł
 • Adapter Uniwersalny UAP 1 HCP Hormann

  Cena : 399,99 zł

Napędy do bram Hörmann – funkcjonalność i innowacyjność w jednym!

Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, precyzyjne wykonanie i dbałość o estetykę to cechy, które wyraźnie wyróżniają napędy do bram Hörmann na tle konkurencji.

Innowacyjność napędów do bram garażowych Hörmann objawia się przede wszystkim w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Inteligentne systemy zdolne do samodzielnego regulowania siły ciągu, możliwość sterowania napędem za pomocą aplikacji czy system bezprzewodowego sterowania z autorskim zabezpieczeniem przed kopiowaniem –  to tylko niektóre z funkcji, które sprawią, że codzienne korzystanie z bramy garażowej stanie się prostsze i przyjemniejsze.

Napęd do bramy garażowej Hörmann do każdego typu bramy

Jako Bramowe.pl mamy w swojej ofercie nowoczesne napędy do bram garażowychnapędy do bram przesuwnych i napędy do bram uchylnych. 

W przypadku Hörmann polecamy:

 • napęd do bram przesuwnych i wjazdowych Hörmann LineaMatic;
 • napęd do bramy uchylnej Hörmann Rotamatic;
 • napęd do bramy garażowej Hörmann z linii SupraMatic i ProMatic.

Każdy z tych produktów ma określoną budowę i funkcje, dlatego w ofercie Bramowe.pl na pewno znajdziesz idealny dla siebie, dopasowany do indywidualnych potrzeb i typu bramy!

Napędy Hörmann i dodatkowe wyposażenie w ofercie Bramowe.pl

Napędy Hörmann są komfortowe w użytkowaniu, jednak warto zapoznać się z oferowanym przez Bramowe.pl ich dodatkowym wyposażeniem.

Myśląc o pełnym bezpieczeństwie, proponujemy lampy sygnalizacyjne i fotokomórki do bram Hörmann. Dzięki nim nawet przy ograniczonej widoczności bez trudu dostrzeżesz otwartą bramę. Dodatkowo oferujemy również dodatkowe piloty do bezprzewodowej obsługi napędów. Listwy zębate, rolki i wózki bramowe to akcesoria, które zapewniają płynną pracę bramy, a ich właściwy dobór gwarantuje niezawodność systemu. Jednym z najnowocześniejszych dodatków są radioodbiorniki Hörmann, umożliwiające obsługę napędów z wykorzystaniem smartfona.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą szyn Hormann do napędów bram garażowych SupraMatic i ProMatic.

Hörmann – napęd do bramy garażowej od lidera rynku

Warto zaufać marce o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest marka Hörmann. Napęd do bramy garażowej pochodzący od tego producenta jest synonimem wytrzymałości, bezpieczeństwa i niezawodności. Hörmann koncentruje się na tworzeniu rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale także łatwe w obsłudze i estetycznie wykonane.

Bez względu na to, czy planujesz budowę nowego garażu, czy myślisz o modernizacji istniejącej bramy, z napędami do bram garażowych Hörmann od Bramowe.pl zyskasz pewność najwyższej jakości i zadowolenie z użytkowania na wiele lat.