Lampy sygnalizacyjne do bram

Filtry

Lampy sygnalizacyjne do bram 

Brands Lampa sygnalizacyjna do bramy (ostrzegawcza) jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa do bramy przeznaczona jest do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną. Zadaniem lampy do bramy jest wizualne ostrzeganie o ruchu bramy mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się w jej pobliżu. W ofercie posiadamy lampy sygnalizacyjne do bram zasilane napięciem 230V jak również 12-24V.

W naszej ofercie znajdują się bramowe lampy ostrzegawcze marki Came, Dtm, Proxima oraz Hormann. Lampy sygnalizacyjne do bram różnią się przede wszystkim kształtem oraz kloszem, których kolor ma wpływ na barwę światła. Lampy ostrzegawcze do bramy posiadają wbudowany przerywacz i przystosowane są do pracy na zewnątrz. Wszystkie sprzedawane lampy bramowe pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta. Oferowane lampy do bramy zależnie od modelu przystosowane są do napięcia 24V lub 230V i posiadają wbudowany przerywacz.
 • Lampa ostrzegawcza do bramy CAME KIARO 230V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 230V.

  Cena : 89,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy CAME KIARO 24V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa ostrzegawcza przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 24V.

  Cena : 99,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy OLIMP 230 LED jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 230V.

  Cena : 89,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy OLIMP 24 LED jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 24V.

  Cena : 89,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy zasilana 24V lub 230V bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 95,00 zł
 • Kogut do bramy to bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej lampa sygnalizacyjna, której głównymi zaletami są bardzo jasne światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 117,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy Kogut bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 117,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy czerwona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 117,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy zielona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 117,00 zł
 • Uchwyt lampy LED do montażu bocznego np. na ścianie budynku.

  Cena : 10,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki do bramy stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 359,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 389,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy DTM POMENA 230V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Energooszczędne źródło światła LED użyte w lampie ostrzegawczej gwarantuje wieloletnią, bezobsługową pracę.

  Cena : 95,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy DTM POMENA 24V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Energooszczędne źródło światła LED użyte w lampie ostrzegawczej gwarantuje wieloletnią, bezobsługową pracę.

  Cena : 87,70 zł