Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

STANOWISKA PRZEŁADUNKOWE

Promocje

STANOWISKA PRZEŁADUNKOWE 

Oferujemy szeroki wahlarz asortymentu związanego z wyposażeniem stanowisk przeładunkowych, w którego skład wchodzą między inymi, gumowe odboje rampowe, osłony stalowe odbojników rampowych, płyty montażowe gumowych odbojów do ramp przeładunkowych oraz lampy dokowe. Oferowany przez nas asortyment pochodzi od polskich producentów i spełnia wszystkie wymagania dotyczące najwyższej jakości. Na sprzedawane przez nas odbojniki rampowe, osłony oraz płyty montażowe oraz lampy dokowe oferujemy pełną gwarancję producenta.
 • Odboje rampowe
  Odboje do ramp przeładunkowych służą do ochrony czoła doku załadunkowego i zapewniają bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego. Odboje do ramp przemysłowych wykonane są z wysokiej jakości gumy o twardości 65-70° Shoer'a co zapewnia ich wysoką jakość i długie użytkowanie. Oferowane odbojniki rampowe posiadają otwory na śruby montażowe oraz wgłębienia na nakrętkę co pozwala na bezpieczny i stabilny montaż odbojnika. Odbojniki do ramp oferujemy równiez w kompletach z płytami montażowymi lub osłonami stalowymi.
 • Osłony stalowe odbojników
  Oferowana osłona stalowa trójstronnie gięta służy do zabezpieczenia gumowego odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu takimi jak uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania odbojników rampowych. Osłona stalowa założona na odbojnik rampowy zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Oferowane przez nas osłony odbojników wykonane są z blachy o grubości 10mm. Osłona stalowa jest ocynkowana ogniowa i dzięki temu zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych.

  Osłony stalowe odbojników rampowych posiadają dwa otwory montażowe oraz wglębienie na nakrętkę co pozwala na ich bezpieczny i stabilny montaż. Wszystkie oferowane przez nas osłony stalowe odbojników są kompatybilne z oferowanymi przez nas odbonikami do ramp przeładunkowych. W przypadku zapotrzebowania na niestandardowe osłony prosimy o kontak telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
 • Płyty montażowe odbojów
  Płyty montażowe odbojników rampowych dają możliwość łatwej wymiany uszkodzonych odbojnic rampowych bez konieczności ponownego nawiercania fundamentów. Stosowane są również w przypadku uszkodzonych ścian wymagających remontu. Wszystkie oferowane przez nas płyty montażowe są kompatybilne z odbojnikami rampowymi dostępnymi w naszym sklepie. W przypadku zapotrzebowania na płyty montażowe o niestandardowych rozmiarach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
 • Lampy dokowe
  Lampa dokowa umożliwia oświetlenie wnętrza rozładowywanego pojazdu. Lampy dokowe montowane są przy rampach przemysłowych, na wewnętrzej ścianie budynku zapewniając oświetlenie wnętrza naczepy samochodu ciężarowego poprawiając w ten sposób jakość i bezpieczeństwo podczas prac załadunkowych. Oferowana lampa dokowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów co przekłada się na jej długi czas użytkowania i bezawaryjność.
 • Płyta montażowa odbojnika do ramp przeładunkowych daje możliwość łatwej wymiany uszkodzonych gumowych odbojników rampowych bez konieczności ponownego nawiercania fundamentów. Jest stosowana również w przypadku uszkodzonych ścian wymagających remontu.

  Cena : 180,39 zł
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x100 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-100. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 184,50 zł
 • Odbojnik gumowy rampowy o wymiarach 500x250x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Nasze odbojnice rampowe są zamiennikiem dla systemów przeładunkowych Promstahl odboje gumowe PBGP oraz systemu Hormann odboje gumowe DB15.

  Cena : 199,00 zł
 • Płyta montażowa odbojnika daje możliwość łatwej wymiany uszkodzonych gumowych odbojników rampowych bez konieczności ponownego nawiercania fundamentów. Jest stosowana również w przypadku uszkodzonych ścian wymagających remontu.

  Cena : 180,39 zł
 • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 310x260x100mm.

  Cena : 352,59 zł
 • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 500x250x100mm oraz 500x250x140mm.

  Cena : 442,79 zł
 • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 450x200x100mm.

  Cena : 368,99 zł
 • Odbojniki rampowe dojazdowe o wymiarach 500x250x140 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-140. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 299,00 zł
 • Płyta montażowa odbojnika rampwoego daje możliwość łatwej wymiany uszkodzonych gumowych odbojników rampowych bez konieczności ponownego nawiercania fundamentów. Jest stosowana również w przypadku uszkodzonych ścian wymagających remontu.

  Cena : 180,39 zł
 • Odbojnik dojazdowy do ramp przeładunkowych o wymiarach 310x260x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 177,12 zł
 • Odbojnik rampowy o wymiarach 500x250x50 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-50. Odboje do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 150,87 zł
 • Kotwa trzpieniowa do dużych obciążeń, z pojedynczym klipsem, stal węglowa ocynkowana na biało. Kotwa wykorzystywana jest do montazu gumowych odbojników rampowych.

  Cena : 11,00 zł
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x80 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-80. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 165,59 zł

Gumowe odbojniki do ramp przeładunkowych

Gumowe odboje do ramp przeładunkowych służą do ochrony stanowiska rozładunku oraz naczepy samochodu ciężarowego. Odbojniki rampowe stanowią zabezpieczenie podczas dokowania pojazdu przy rampie przeładunkowej. Gumowe odboje rampowe wykonane są z twardej gumy odpornej na działanie warunków atmosferycznych.

Odbojniki rampowe są produkcji polskiej. Odbojniki do ramp wykonane są z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu nie kruszą się i nie pękają co zdecydowanie przedłuża czas ich użytkowania. Gumowe odboje montowane są na dwie kotwy montażowe bezpośrednio do elewacji. Każdy odbój do rampy posiada dwa otwory montażowe z wgłębieniem na nakrętkę. W ofercie posiadamy odbojniki do ramp w rozmiarach 450x200x100mm, 500x250x100mm, 500x250x140mm, 310x260x100mm oraz 500x250x50mm.

Osłony stalowe do odbojników rampowych

Osłona stalowa do odbojnika rampowego służy do jego dodatkowego zabezpieczenia. Osłona wykonana z blachy o grubości 10mm, trójstronnie giętej zakładana jest na gumowy odbojnik rampowy. Osłona stalowa jest ocynkowana dzięki czemu jest zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Osłona stalowa gumowych odbojników rampowych jest szczególnie przydatna wszędzie tam gdzie warunki podjazdu pod rampę przeładunkową nie są idealne co podczas dokowania pojazdów kończy się częstym zrywaniem gumy odbojników rampowych. Oferowane osłony stalowe pasują do sprzedawanych przez nas odbojników rampowych.

Płyty montażowe do odbojników do ramp przeładunkowych

W przypadku gdy montaż odbojnika rampowego jest utrudniony, na przykład w przypadku uszkodzonej elewacji polecamy montaż stalowych płyt montażowych odbojników rampowych. Płyty montażowe montuje się na stałe tworząc w ten sposób powierzchnię do montażu odboju do ramp. Odbój rampowy zamontowany na płycie montażowej zamontowany jest bardzo stabilnie a jego wymiana staje się zdecydowanie ułatwiona.

Płyty montażowej wykonane są z blachy stalowej o grubości 5mm. Płyty montażowe odbojników do ramp są ocynkowane ogniowo dzięki czemu zabezpieczone są przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Oferowane płyty montażowe pasuję do sprzedawanych przez nas odbojników rampowych.