Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Adaptery kart radiowych

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja

Promocje

Adaptery kart radiowych 

Adaptery kart radiowych marki Proxima pozwalają zamienić oryginalny radioodbiornik danego producenta w sterownik zewnętrzny dzięki czemu można go podłączyć do centrali napędu do bramy dowolnego producenta. Oferowane adaptery współpracują ze sterownikami Nice, Came oraz Faac.
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 2K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 59,61 zł
 • Adapter kart Proxima FA 1K zamienia odbiornik wewnętrzny FAAC w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Faac w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 4K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Adapter kart Proxima SP 1K zamienia odbiornik wewnętrzny CAME SPACE lub ATOMO w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Came w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł

Adaptery kart radiowych – jak zrewolucjonizować obsługę Twojej bramy?

Adaptery kart radiowych to nowoczesne rozwiązanie, które rewolucjonizuje obsługę bram garażowych i wjazdowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w firmach. Ich zadaniem jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do pomieszczeń czy terenów za pomocą jednego pilota.

Adaptery kart radiowych Proxima przekształcają wewnętrzny odbiornik w zewnętrzny, dlatego używając adaptera kart danej marki, możesz wykorzystać kartę radiową jej produkcji w napędzie od dowolnej firmy. Dzięki nim możesz za pomocą jednego pilota sterować napędami różnych producentów.

Adaptery kart radiowych – Proxima na czele innowacji

Marka Proxima znana z wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie automatyki bram. Adaptery kart radiowych Proxima to doskonałe przykłady tej innowacyjności.

Firma Proxima przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa i wygody klientów, dlatego adaptery kart radiowych tej marki charakteryzują się intuicyjnym użytkowaniem i dużą skutecznością. Są one niezawodne i skuteczne w działaniu. Wszystko to sprawia, że produkty marki są rozwiązaniem, które z łatwością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Proxima – adaptery kart radiowych w codziennym życiu

Niesamowita wygoda – tak właśnie w dwóch słowach można określić wykorzystanie produktów od marki Proxima. Adaptery kart radiowych sprawiają, że nie musisz nosić ze sobą kilka pilotów jednocześnie ani martwić się, że któryś z nich zgubisz i nie dostaniesz się na teren swojej posesji czy do domu. Teraz wystarczy jeden pilot, który obsłuży kilka napędów bez względu na ich producentów!

Proxima zawsze idzie krok przed konkurencją, udoskonalając swoje produkty i dostarczając klientom narzędzia, które znacznie ułatwiają codzienne życie.

Oferta Bramowe.pl na adaptery kart radiowych – jakość w zasięgu Twojej ręki

Rozwiązania, które sprawiają, że obsługa bramy staje się łatwiejsza i wygodniejsza, cieszą się coraz większą popularnością. W Bramowe.pl zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie oprócz napędów do bram Proxima, znajdziesz szeroki wybór adapterów kart radiowych tej marki. Oferowane produkty współpracują ze sterownikami Came, Nice i Faac.

Te adaptery kart radiowych cieszą się uznaniem na całym świecie, a wszystko za sprawą doskonałego połączenia innowacyjności, bezpieczeństwa i niezawodności.

W Bramowe.pl dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali od nas nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale też profesjonalne wsparcie i fachową pomoc. Jesteśmy gotowi Ci pomóc w doborze najlepszego rozwiązania i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Dodatkowo oferujemy szybką realizację zamówień i profesjonalną opiekę posprzedażową. Zapraszamy do zakupów!