Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Tripody

Promocje

Tripody 

Bramki tripod, znane również jako trójnóg, to popularne urządzenia służące do kontroli dostępu pieszych. Składają się z trzech obracających się ramion, które zamykają się po nieuprawnionym przejściu lub otwierają po poprawnym uwierzytelnieniu. Bramki te są często wykorzystywane w miejscach o dużym ruchu pieszych, takich jak stacje metra, lotniska czy stadiony, gdzie konieczne jest precyzyjne monitorowanie przepływu osób. Dzięki możliwości integracji z różnymi systemami kontroli dostępu, bramki tripod zapewniają skuteczną ochronę obiektów oraz efektywne zarządzanie ruchem.
 • Bramka obrotowa pojedyńcza Tripod 500E CAME. Bramka tripod została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach. Naszą bramkę obrotową można skonfigurować tak, aby umożliwiała dostęp jedynie osobom uprawnionym, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

  Cena : 6 200,00 zł
 • Bramka obrotowa pojedyńcza Tripod 700E CAME. Bramka tripod została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach. Naszą bramkę obrotową można skonfigurować tak, aby umożliwiała dostęp jedynie osobom uprawnionym, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

  Cena : 7 200,00 zł
 • Bramka obrotowa podwójna Tripod 500.ED CAME. Bramka tripod została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach. Naszą bramkę obrotową można skonfigurować tak, aby umożliwiała dostęp jedynie osobom uprawnionym, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

  Cena : 11 500,00 zł
 • Bramka obrotowa podwójna Tripod 700.D CAME. Bramka tripod została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach. Naszą bramkę obrotową można skonfigurować tak, aby umożliwiała dostęp jedynie osobom uprawnionym, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

  Cena : 13 500,00 zł