Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Kategorie

Lista produktów producenta: Hormann

Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów
 • Automat do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 123,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg).

  Cena : 1 755,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 3 984,50 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg).

  Cena : 2 102,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 700,00 zł
 • HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 250 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 620,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 584,00 zł
 • Adapter Uniwersalny UAP 1 HCP Hormann

  Cena : 414,05 zł
 • Blokada VRS1 nr 437195 do bramy uchylnej Hormann N80. Blokada jest oryginalnym produktem marki Hormann. Blokada Hormann VRS1 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 188,37 zł
 • Fotokomórki bramowe Hormann EL101 jednokierunkowe do zastosowania wewnątrz suchych pomieszczeń. Pojawienie się w linii fotokomórek do bramy przeszkody powoduje natychmiastowe zatrzymanie się napędu.

  Cena : 330,21 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki do bramy stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 341,84 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 341,84 zł
 • Klamka Hormann D-110 nr katalogowy 545970 dodrzwi technicznych Hormann ZK. Klamka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Klamka do drzwi technicznych Hormann D-110 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 62,21 zł
 • Linka napinająca Hormann nr 41221 do uszczelnień klapowych. Linka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Linka napinająca Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 44,62 zł
 • Moduł nr 638177 centrali Hormann A445. Moduł jest oryginalnym produktem marki Hormann. Moduł centrali A445 Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 1 761,14 zł
 • HORMANN Promatic 4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Promatic 4 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną wgarancję producenta.

  Cena : 1 198,04 zł
 • Siłownik HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 220 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 151,70 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 766,38 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 4 094,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 292,40 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota...

  Cena : 2 954,05 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 419,95 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 3 081,24 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona.

  Cena : 1 860,00 zł
 • Obejma górna nr 3045402 lewa do bramy Hormann. Obejma jest oryginalnym produktem marki Hormann. Obejma do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 93,94 zł
 • Obejma górna nr 3045403 prawa do bramy Hormann. Obejma jest oryginalnym produktem marki Hormann. Obejma do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 93,94 zł
 • Pilot do bramy Hormann Ecostar RSC2 o numerze katalogowym 437681, pracujący na częstotliwości 433,92Mhz to dwukanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann Ecostar oraz Liftronic. Pilot do bramy Ecostar jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 101,44 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS antracytowy w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS biały w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 196,66 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS Carbon w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS chrom w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 196,66 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 B czarny w technologii BiSecur o numerze artukyłu 4511587, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta.

  Cena : 196,66 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Nadajnik do bramy posiada matową, strukturalną powierzchnię z tworzywa sztucznego. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 176,98 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS srebrny w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS szary w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSZ1 o numerze katalogowym 436780, pracujący na częstotliwości 868Mhz to jednokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot przeznaczony jest do zamontowania w gnieździe zapalniczki samochodowej. Pilot do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 176,98 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSZ1 o numerze katalogowym 436783, pracujący na częstotliwości 868Mhz to dwukanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot przeznaczony jest do zamontowania w gnieździe zapalniczki samochodowej. Pilot do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 176,98 zł
 • Pokrywa do obudowy puszki Hormann SKS. Puszka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Puszka Hormann SKS pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 38,02 zł
 • Odbiornik pracujący w technologii Bluetooth pozwalający sterować napędem za pomocą aplikacji w smartfonie. Odbiornik może być zastosowany do napędów marki Hormann jak również do każdego innego napędu dowolnego producenta.

  Cena : 480,29 zł
 • Rolka biegowa Hormann typ K nr 3039964 do bram przemysłowych. Rolka Hormann o całkowitej długości 128mm i średnicy rolki 46mm. Rolka jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 76,31 zł
 • Rolka biegowa Hormann typ KS nr 3040122 do bram przemysłowych. Rolka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rolka do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 106,83 zł
 • Rolka górna lewa nr 1084003 do bramy uchylnej Hormann N80. Rolka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rolka do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 86,87 zł
 • Rolka górna prawa nr 1084004 do bramy uchylnej Hormann N80. Rolka jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rolka górna do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 86,87 zł
 • Rolka górna do bramy Hormann lewa o numerze artykułu 1084201. Rolka Hormann prawa do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rolkę do bramy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 86,87 zł
 • Rolka górna do bramy Hormann prawa o numerze artykułu 1084202. Rolka Hormann prawa do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rolkę do bramy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 86,87 zł
 • Linka odbezpieczająca (rozryglowanie ) Hormann NET5 nr 437190 do bram garażowych Hormann. Linka Hormann stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Rozryglowanie jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 173,89 zł
 • Rygiel dolny obrotowy Hormann lewy nr 1037313. Rygiel obrotowy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rygiel obrotowy prawy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 96,28 zł
 • Rygiel dolny obrotowy Hormann prawy nr 1037314. Rygiel obrotowy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rygiel obrotowy prawy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 96,28 zł
 • Rygiel zatrzaskowy lewy Hormann o numerze katalogowym 1037013. Rygiel do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rygiel zatrzaskowy Hormann lewy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 107,94 zł
 • Rygiel zatrzaskowy prawy Hormann o numerze katalogowym 1037014. Rygiel do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Rygiel zatrzaskowy Hormann prawy można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 107,35 zł
 • Szyld do uchwytu Hormann do bramy o numerze katalogowym 1745000. Szyld uchwytu do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann. Szyld uchwytu Hormann  można wykorzystać w bramach Hormann N80.

  Cena : 38,75 zł
 • Dwuczęściowa szyna krótka "K" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 518,29 zł
 • Dwuczęściowa szyna "M" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 642,81 zł
 • Uchwyt górny nr 3047260 lewy do bramy Hormann. Uchwyt jest oryginalnym produktem marki Hormann. Uchwyt górny do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 64,85 zł
 • Uchwyt górny nr 3047261 prawy do bramy Hormann. Uchwyt jest oryginalnym produktem marki Hormann. Uchwyt górny do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 64,85 zł
 • Uchwyt rolki do bramy HORMANN 3039948

  Cena : 35,20 zł
 • Wkład do semafora Hormann nr 637554. Kolor światła zielony. Wkład jest oryginalnym produktem marki Hormann. Wkłąd do semafora Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 193,45 zł
 • Zamek na wkładkę bębenkową Hormann o numerze artykułu 1019000. Zamek na wkładkę bębenkową do bram Hormann jest oryginalnym produktem marki Hormann. Zamek Hormann można wykorzystać w bramach Hormann N80, Hormann F80 oraz Ecostar.

  Cena : 183,16 zł
 • Zamek wpuszczany nr 690629 do drzwi Hormann ZK. Zamek jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 142,80 zł
 • Zasuwa Hormann nr 3060817 do bram przemysłowych służąca do ryglowania bramy od wewnątrz. Rygiel jest oryginalnym produktem marki Hormann. Zasuwa do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 243,76 zł
 • Zawias boczny rolki typ 6 numer katalogowy 3093587 do bram Hormann. Zawias do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 76,31 zł
 • Zawias środkowy typ 4 nr 3040030 do bramy Hormann. Zawias jest oryginalnym produktem marki Hormann. Zawias do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 35,21 zł
 • Łącznik wału regulowany nr 3044205 Hormann. Łącznik jest oryginalnym produktem marki Hormann. Łącznik wału Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 234,29 zł
 • Łuk prowadnicy nr 3072577 do bramy Hormann. Łuk jest oryginalnym produktem marki Hormann. Łuk prowadnicy do bramy pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 94,71 zł
 • Łuk prowadnicy nr 3072578 do bramy Hormann. Łuk jest oryginalnym produktem marki Hormann. Łuk prowadnicy do bramy Hormann pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 94,71 zł
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów