Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Historia marki bramowe.pl i sklepu internetowego

Pomysł stworzenia marki bramowe.pl zrodził się w 2015 roku i był rozszerzeniem profilu działalności funkcjonującej od 2006 roku firmy Terrum Systemy Bramowe z Torunia. Główną ideą było zbudowanie miejsca będącego odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów dotyczącego szybkiej formy zamawiania produktów z zakresu automatyki bramowej drogą internetową. Towarzyszący nam entuzjazm pozwolił jeszcze tego samego roku wprowadzić markę bramowe.pl na rynek pod postacią sklepu internetowego. Bardzo szybko rozszerzyliśmy też naszą ofertę sprzedażową o asortyment związany z wyposażeniem ramp przeładunkowych i magazynów. Stawiane przed nami wymagania zaowocowały również wprowadzeniem naszej oferty na znane platformy sprzedażowe dzięki czemu nasza oferta skierowana została do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Od początku 2020 roku bramowe.pl stało się odrębnym podmiotem gospodarczym funkcjonując do dnia dzisiejszego jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dając nam tym samym jeszcze większe możliwoßci rozwoju.

Do kogo kierujemy naszą ofertę ?

Nie stawiamy żadnych ograniczeń dotyczących naszych odbiorców. Naszym klientem może być każdy kto posiada zapotrzebowanie na oferowane przez nas produkty. Nasz zespół posiada kwalifikacje i doświadczenie aby badać potrzeby odbiorów wszystkich grup i oferować produkty spełniające ich wymagania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami, inwestorami, podwykonawcami oraz instalatorami. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Ponadto podmiotom działającym w branży automatyki bramowej oferujemy preferencyjne warunki handlowe na zasadach hurtowych. Jesteśmy elastyczni w podejściu do klienta dlatego przy większych zamówieniach warunki handlowe ustalane są indywidualnie stosownie do potrzeb i warunków.

Napędy i automatyka do bram

Jaki asortyment oferujemy w bramowe.pl ?

W ramach naszej oferty proponujemy trzy główne grupy towarowe. Pierwszy z nich to szeroko rozumiana automatyka, akcesoria i części serwisowe do bram. Posiadamy napędy do bram garażowych, przesuwnych, wjazdowych oraz dwuskrzydłowych takich marek jak Hormann, Came oraz Proxima. Oferujemy również piloty i radioodbiorniki do bram, lampy sygnalizacyjne i fotokomórki i listwy zębate. Oferujemy również części zamienne do bram Hormann. Drugą grupą są wózki i rolki do bram, drzwi i systemów przesuwnych. W naszej ofercie posiadamy rolki na każdy dostępny profil. Trzecią grupą jest asortyment związany z wyposażeniem ramp przeładunkowych. Oferujemy wysokiej jakości odbojniki gumowe do ramp, płyty montażowe odbojników oraz osłony stalowe. Dopełnieniem naszej oferty są produkty związane z wyposażeniem magazynów, koła pompowane, żeliwne, poliamidowe, rolki do wózków paletowych, słupki ochronne i inne.

Wysoki standard obsługi klienta

Każdy klient, który do nas trafia jest dla nas niezwykle ważny. Dbamy o to aby począwszy od momentu doradztwa poprzez sfinalizowanie transakcji, obsługę zamówienia aż do obsługi posprzedażowej każdy kupujący był usatysfakcjonowany z dokonanego i zadowolony z dokonanego zakupu. Wiemy jak ważna jest odpowiednia opieka i obsługa na każdym z wspomnianych etapów dlatego nie wyobrażamy sobie sytuacji aby na którymś z nich pozostawić klienta samemu sobie.

Stawiamy na jakość oferowanych produktów

Bardzo istotne jest dla nas aby oferowane przez nas produkty cechowały się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Wiemy, że perspektywiczne podejście do prowadzenia działalności powinno być oparte na produktach i usługach, które będą satysfakcjonować odbiorców. Jeżeli oferowane przez nas rozwiązanie miałoby być zadowalające tylko na krótką metę - zrezygnujemy z niego. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam wyeliminować słabe ogniwa i tak skonfigurować ofertę aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupionych produktów przez długi czas. Mamy świadomość, że wysoka jakość obsługi klenta nie kończy się w monecie sprzedaży dlatego priorytetowo traktujemy również zdarzenia reklamacyjne i ewentualne zwroty towarów. Zgodnie z naszym przekonaniem są one niezwykle ważnym elementem kompleksowej i satysfakcjonującej obsługi klienta. W każdym asekcie dbamy o to aby klient miał potwierdzenie, że kupując u nas dokonał dobrego wyboru.

Napędy, wózki, rollki, odbojniki do bram