Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram Proxima

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Maks. ciężar bramy
Zasilanie

Promocje

Napędy do bram Proxima 

Napędy do bram marki Proxima to nowoczesne automaty do bram przesuwnych, uchylnych lub garażowych. Zastosowane w siłownikach do bram Proxima rozwiązania czynią je produktami, które będą służyły użytkownikom przez długie lata bezawaryjnej pracy. W naszej ofercie znajduje się nowoczesny napęd do bramy, automat, przeznaczony do bramy przesuwnej PRoxima P1000 oraz mocny, cichy, nowoczesny, bezpieczny i trwały napęd bramy garażowej PRoxima GP1000.

Oferowane napędy Proxima do bram garażowych oraz wjazdowych to doskonały kompromis pomiędzy przystępną ceną a doskonałą jakością produktu. Napędy posiadają w komplecie wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Napęd do bramy garażowejsprzedawany jest w zestawie z szyną dzieloną. Siłowniki Proxima pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
  • Napęd do bramy garażowej Proxima G1000P to bezpieczny, nowoczesny itrwały siłownik do bram o niespotykanych możliwościach. Napęd do bramy Proxima G1000P posiada duży moment napędowy pozwalając tym samym bardzo szybko podnieść naszą bramę garażową.

    Cena : 899,00 zł
  • Napęd Proxima P1000 to nowoczesny automat, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w napędzie ilnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Siłownik do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

    Cena : 1 889,00 zł
  • P1000 to nowoczesny napęd, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w nim silnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

    Cena : 1 999,00 zł