Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram Proxima

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Maks. ciężar bramy
Zasilanie

Promocje

Napędy do bram Proxima 

Napędy do bram marki Proxima to nowoczesne automaty do bram przesuwnych, uchylnych lub garażowych. Zastosowane w siłownikach do bram Proxima rozwiązania czynią je produktami, które będą służyły użytkownikom przez długie lata bezawaryjnej pracy. W naszej ofercie znajduje się nowoczesny napęd do bramy, automat, przeznaczony do bramy przesuwnej PRoxima P1000 oraz mocny, cichy, nowoczesny, bezpieczny i trwały napęd bramy garażowej PRoxima GP1000.

Oferowane napędy Proxima do bram garażowych oraz wjazdowych to doskonały kompromis pomiędzy przystępną ceną a doskonałą jakością produktu. Napędy posiadają w komplecie wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Napęd do bramy garażowejsprzedawany jest w zestawie z szyną dzieloną. Siłowniki Proxima pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
  • Napęd do bramy garażowej Proxima G1000P to bezpieczny, nowoczesny itrwały siłownik do bram o niespotykanych możliwościach. Napęd do bramy Proxima G1000P posiada duży moment napędowy pozwalając tym samym bardzo szybko podnieść naszą bramę garażową.

    Cena : 899,00 zł
  • Napęd Proxima P1000 to nowoczesny automat, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w napędzie ilnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Siłownik do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

    Cena : 1 889,00 zł
  • P1000 to nowoczesny napęd, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w nim silnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

    Cena : 1 999,00 zł

Napędy Proxima – rodzaje napędów dla każdego typu bramy

Niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość to cechy, które sprawiają, że napędy Proxima cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów. Te nowoczesne automaty do bram przesuwnych, uchylnych i garażowych są gwarancja, że przez wiele lat nie będziesz musiał martwić się o awarie czy problemy z ich funkcjonowaniem. Każdy napęd od marki Proxima jest zbudowany na bazie zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

W ofercie Bramowe.pl można różnorodne napędy do bram garażowych i wjazdowych. Wśród nich jest m.in. Proxima P1000, czyli nowoczesny napęd do bramy przesuwnej. To właśnie dzięki niemu jej ruch jest płynny i cichy. Z kolei, jeżeli szukasz czegoś do bramy garażowej, mamy dla Ciebie Proxima GP1000. To mocny i bezpieczny napęd, który sprawi, że korzystanie z garażu stanie się przyjemnością.

Proxima – napęd do bramy garażowej i jego prosty montaż

Marka, która dba o Twój cenny czas i pieniądze, to właśnie Proxima. Napęd do bramy garażowej od tego producenta został zaprojektowany z myślą o jak najprostszym montażu. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym monterem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z instalacją napędów do bram, cała operacja na pewno przebiegnie sprawnie i szybko! W każdym zakupionym zestawie wraz z napędami znajdują się potrzebne elementy, także nie musisz mieć przy sobie specjalistycznych narzędzi. Pamiętaj, że w razie kłopotów możesz zawsze skonsultować się ze specjalistami.

Napędy do bram Proxima – świetny stosunek jakości do ceny

Czym charakteryzują się napędy do bram Proxima? Przede wszystkim są one doskonałym kompromisem pomiędzy przystępną ceną a najwyższą jakością produktu. Każdy z nich jest gwarancją bezawaryjności i solidnego wykonania. Kupując je, otrzymujesz nie tylko gotowy do użycia wyrób, ale również kompletne wyposażenie dodatkowe i wszystkie akcesoria niezbędne do montażu.

Co więcej, wszystkie siłowniki Proxima pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji. Zaopatrując się w Bramowe.pl, możesz więc być pewny, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata.

Napęd do bramy garażowej Proxima – oferta w Bramowe.pl

Wśród produktów, które oferujemy w Bramowe.pl, specjalne miejsce zajmują napędy Proxima. To marka, która słynie z precyzji wykonania, dbałości o najmniejsze szczegóły i zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii, który zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

W Bramowe.pl zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dostarczając napędy Proxima dla każdego rodzaju bram. Nasza oferta to nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie – począwszy od wyboru odpowiedniego napędu po opiekę posprzedażową.

Wybierz napęd do bramy garażowej Proxima, bo Twoja brama zasługuje na najlepsze!