Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram przesuwnych Hormann

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Rodzaj napędu
Maks. ciężar bramy
Maks. szerokość skrzydła
Zasilanie

Promocje

Napędy do bram przesuwnych Hormann 

Napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do automatyzacji bram przesuwnych oferowane w kilku wariantach w zależności od ciężaru bramy oraz zawartego w komplecie wyposażenia dodatkowego. Podstawowy napęd Hormann LineaMatic przeznaczony jest do bram do 300kg, napęd z oznaczeniem P obsłuży bramy do 500kg natomiast model H bramy do 800kg. Napęd do bramy Hormann Lineamatic posiada kompaktową, wykonaną z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego obudowę, która została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym.

Napęd do bramy posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Hormann to gwarancja niezawodności, trwałości, precyzji wykonania i bezpieczeństwa. Oferowane napędy do bram przesuwnych Hormann LineaMatic pochodza z polskiej oficjalnej dystrybucji. Siłowniki Hormann posiadają w zestawie wszystkie niezbędne do montażu elementy i akcesoria. Na napędy udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • Napęd do bramy przesuwnej, automat HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 125,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 545,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg).

  Cena : 1 570,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg).

  Cena : 1 950,00 zł
 • Automat do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 060,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 440,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 4 039,99 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 3 984,00 zł

Napędy do bram przesuwnych Hörmann – linia LineaMatic

Podstawą oferty napędów do bram przesuwnych Hörmann jest model LineaMatic, który charakteryzuje się niezrównaną funkcjonalnością i nowoczesnym designem. 

Standardowy napęd LineaMatic od Hörmann został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bramach o wadze maksymalnej 300 kg. Wyróżnia się kompaktową obudową z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego z włóknem szklanym, która jest regulowana w pionie.

Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania napęd ten jest w stanie automatycznie dostosować siłę i prędkość otwierania bramy do jej wymiarów.

Postaw na napędy do bram przesuwnych Hörmann od Bramowe.pl i ciesz się wygodą oraz bezpieczeństwem każdego dnia!

Napęd do bramy przesuwnej Hörmann – LineaMatic P i LineaMatic H

Jeżeli poszukujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań, Hörmann ma coś specjalnie dla Ciebie. LineaMatic P i LineaMatic H to dwa wyjątkowe modele, które doskonale sprawdzą się w specyficznych warunkach i wymaganiach.

LineaMatic P to napęd zbudowany podobnie jak jego podstawowa wersja, jednak zaprojektowany z myślą o dużych bramach o wadze do 500 kg, a LineaMatic H do 800 kg. Oba produkty są odpowiedzią na potrzeby użytkowników, których bramy są szczególnie obciążone, np. przez częste otwieranie i zamykanie. Dzięki wytrzymałym układom napędowym są one w stanie bez problemu obsłużyć do 25 cykli otwierania i zamykania dzienne.

Wybierając jeden z tych modeli, zyskujesz pewność, że napęd do bramy przesuwnej Hörmann poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie postawi przed nim codzienna eksploatacja.

Hörmann – napędy do bram przesuwnych jako synonim innowacyjnej technologii i jakości

Kiedy mówi się o napędach do bram przesuwnych, nie można nie wspomnieć o marce Hörmann. Jednym z aspektów, które wyróżniają jej produkty, jest ich unikalny design. Wysoka estetyka wykonania to nie tylko walor wizualny, ale również świadectwo dbałości o szczegóły i wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji. Dodatkowo ciche i precyzyjne mechanizmy napędowe, inteligentne systemy sterowania czy zaawansowane zabezpieczenia, gwarantują, że każdy doceni markę Hörmann. Napędy do bram przesuwnych gwarantują najwyższe bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego warto się na nie zdecydować!

Napęd bramy przesuwnej Hörmann tylko od Bramowe.pl!

Bez względu na to, czy wybierasz napędy do bram garażowych, czy napędy do bram przesuwnych, chcesz z pewnością otrzymać produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez lata i uczyni codzienne użytkowanie Twojej bramy prostym i przyjemnym doświadczeniem. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na napęd bramy przesuwnej Hörmann.

Oferta Bramowe.pl obejmuje całą gamę produktów Hörmann, dostosowaną do różnorodnych potrzeb i wymagań. Niezależnie od tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, czy wydajność, czy bezpieczeństwo, czy łatwość obsługi, to u nas znajdziesz napęd, który spełni Twoje oczekiwania.