Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Kategorie

Promocje

Lista produktów producenta: Proxima

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
 • Adapter kart Proxima FA 1K zamienia odbiornik wewnętrzny FAAC w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Faac w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 4K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 2K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 59,61 zł
 • Adapter kart Proxima SP 1K zamienia odbiornik wewnętrzny CAME SPACE lub ATOMO w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Came w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Uniwersalna linka odbezpieczająca (rozryglowanie ) do bram garażowych. Stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Rozryglowanie przydaje się szczególnie w przypadku awarii lub braku prądu gdy nie jest możliwe otwarcie bramy garażowej za pomocą napędu.

  Cena : 66,32 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima POA to nowoczesny elementy automatyki bramowej. Posiada układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Dodatkowo nawet cztery fotokomórki do bramy POA mogą nie zakłócać się wzajemnie.

  Cena : 62,55 zł
 • Fotokomórki do bramy bezprzewodowe Proxima PB to fotokomórki uniwersalne, zasilane bateryjnie. Fotokomórki sprawdzą się wszędzie tam gdzie istnieje problem z doprowadzeniem zasilania. Fotokomórki do bramy Proxima PB pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.

  Cena : 183,69 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PFA to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), LEDowe lampy ostrzegawcze w kolorze pomarańczowym, układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórka do bram pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Fotokomórki do...

  Cena : 177,30 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PFA to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), LEDowe lampy ostrzegawcze, układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórka do bram pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Fotokomórki do bramy posiadają pełną...

  Cena : 177,30 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PMA MINI to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), system wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórki Proxima PMA MINI są fotokomórkami antykolizyjnymi.

  Cena : 120,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna SŁUPKOWA stanowi zakończenie prostokątnego słupka o wymiarach 80 x 80 mm lub 100 x 100 mm. Wymiary otworu słupka muszą wynosić minimum 72 x 72 mm.

  Cena : 90,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy czerwona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy zielona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy Kogut bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Kogut do bramy to bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej lampa sygnalizacyjna, której głównymi zaletami są bardzo jasne światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy zasilana 24V lub 230V bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 112,63 zł
 • Lampa SŁUPKOWA SEMAFOR to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest informacja związana z bezpieczeństwem ruchu. Dzięki zastosowaniu niezależnego zasilania dla zielonych i czerwonych diod LED lampa może realizować funkcję semafora. Lampa stanowi zakończenie prostokątnego słupka o wymiarach 80 x 80 mm lub 100 x 100 mm.

  Cena : 170,00 zł
 • Napęd do bramy garażowej Proxima G1000P to bezpieczny, nowoczesny itrwały siłownik do bram o niespotykanych możliwościach. Napęd do bramy Proxima G1000P posiada duży moment napędowy pozwalając tym samym bardzo szybko podnieść naszą bramę garażową.

  Cena : 899,00 zł
 • P1000 to nowoczesny napęd, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w nim silnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 1 999,00 zł
 • Napęd Proxima P1000 to nowoczesny automat, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w napędzie ilnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Siłownik do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 1 889,00 zł
 • Przerywacz lampy sygnalizacyjnej, po dołączeniu napięcia 24V AC/DC albo 230V AC przekaźnik cyklicznie co 1s zwiera styki na 0.5s. Przerywacz do lampy zasilać można tylko jednym napięciem. PRzerywacz do lampy sygnalziacyjnej pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Przerywacz lampy posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 41,75 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów Europejskich.

  Cena : 514,29 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowany sterownik po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwala sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiornik i pilot przeznaczony jest do systemów USA.

  Cena : 217,81 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów USA.

  Cena : 366,05 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów USA.

  Cena : 514,29 zł
 • Uchwyt lampy sygnalizacyjne Proxima KOGUT do montażu bocznego np. na ścianie budynku.

  Cena : 10,18 zł
 • Wspornik rolki uchwyt górny bramy Hormann 3093585

  Cena : 51,00 zł
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów