Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771


SPOSOBY PŁATNOŚCI I WYSYŁKI OBOWIĄZUJĄCE W SKLEPIE INTERNETOWYM BRAMOWE.PL

1.    SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

1.1.    Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

1.1.1.    Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

1.1.2.    Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

1.1.3.    Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

1.1.3.1.    Bank: mBank S.A.

1.1.3.2.    Numer rachunku: 26 1140 2088 0000 2801 4700 1001.

1.2.    Termin płatności:

1.2.1.    W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.2.2.    W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki albo płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

2.    KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

2.1.    Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2.2.    Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

2.3.    Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

2.4.    Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

2.4.1.    Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

2.4.2.    Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Mazowiecka 52-68, 87-100 Toruń – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.

2.5.    Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 28 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 28 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

2.5.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

2.5.2.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

2.6.    Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 28 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 28 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

2.6.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

2.6.2.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.