Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

NAPĘDY I AKCESORIA DO BRAM

Promocje

NAPĘDY I AKCESORIA DO BRAM 

Oferta zawiera napędy do bram garażowych, rozwiernych oraz siłowniki do bram przesuwnych. Oferujemy również akcesoria związane z automatyką bramową takie jak fotokomórki i lampy sygnalizacyjne do bram, wózki i rolki bramowe, odbiorniki radiowe i piloty bramowe, listwy zębate, odbojniki bramowe oraz rozryglowania napędów. Oferujemy napędy do bram marki Hormann, Came oraz Proxima. Wszystkie napędy pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Napędy do bram garażowych
  Napędy do bram garażowych znanych i cenionych na rynku automatyki bramowej marek takich jak Hormann, Came oraz Proxima. Oferta obejmuje zestawy przeznaczone w zasadzie do każdej segmentowej bramy garażowej oraz uchylnej i w zależności od proponowanej konfiguracji posiadają akcesoria dodatkowe takie jak szyny, fotokomórki lub lampy ostrzegawcze. Siłowniki bramowe oraz akcesoria pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Napędy do bram przesuwnych
  Napędy do wjazdowych bram przesuwnych znanych i cenionych na rynku automatyki bramowej marek. W ofercie posiadamy między innymi siłowniki Came BXV oraz Came BXL, Hormann Lineamatic oraz Proxima P1000. Napędy do bram wjazdowych w zależności od proponowanej konfiguracji posiadają akcesoria dodatkowe takie jak listwy zębate, fotokomórki lub lampy ostrzegawcze. Siłowniki bramowe oraz akcesoria pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Napędy do bram dwuskrzydłowych
  Napędy do wzjazdowych bram dwuskrzydłowych znanych i cenionych producentów automatyki bramowej takich jak Hormann oraz Came. Siłowniki do bramy w zależności od proponowanej w naszym sklepie  konfiguracji mogą zawierać w zestawie akcesoria takie jak fotokomórki do bramy, lampy sygnalizacyjne dodatkowe radioodbiorniki lub piloty bramowe. Napędy oraz akcesoria automatyki pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Piloty do napędów Hormann
  Piloty do bram Hormann
 • Piloty i radioorbiorniki Came
 • Lampy sygnalizacyjne do bram
  Lampa sygnalizacyjna do bramy (ostrzegawcza) jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa do bramy przeznaczona jest do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną. Zadaniem lampy do bramy jest wizualne ostrzeganie o ruchu bramy mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się w jej pobliżu. W ofercie posiadamy lampy sygnalizacyjne do bram zasilane napięciem 230V jak również 12-24V.
 • Fotokomórki do bram
  Fotokomórki do bramy stosuje się jako dodatkowe zabezpieczenie użytkowników znajdujących się w pobliżu bramy. Sam napęd do bramy nawet najlepiej dopasowany nie zapewnia bezpieczeństwa osobom, zwierzętom oraz pojazdom znajdującym się w jej obszarze. Działanie fotokomórek bramowych polega na zatrzymaniu ruchu bramy w momencie pojawienia się przeszkody w linii fotokomórek. Fotokomórki do bram wraz z lampami sygnalizycyjnymi stanowią kompletny system zabezpieczeń.
 • Wózki do bram przesuwnych
  Rolki i wózki do bram przesuwnych przeznaczone do profili 80x80x5 oraz 70x70x4 polskiego producenta to gwarancja długiej bezawaryjnej pracy bramy przesuwnej. Wózki i rolki do bram przesuwnych oferujemy w gotowych zestawach, w których skład wchodzą dwa wahliwe wózki bramowe z możliwością regulacji wysokości, gniazdo najazdowa i rolka najazdowa oraz rolka prowadząca do bramy. Wózki posiadają poliamidowe rolki charakteryzujące się cichą pracą.

  Wózki i rolki bramowe są produkcji polskiej co daje gwarancję trwałości oraz dobrej dostępności części zamiennych. Wózki cechują się precyzją wykonania, solidnością i trwałością. Oferowane wózki są odpowiednim wyborem dla osób ceniących sobie komfort użytkowania. Wózki i rolki sprawdzą się idealnie w systemach automatyzacji bram przesuwnych. Wózki pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Listwy zębate do bram
  Listwy zębate przeznaczone do współpracy z napędami bram przesuwnych. W ofercie posiadamy metalowe, ocynkowane liswty w odcinkach 1 metrowych wraz z tulejami montażowymi jak również listwy tworzywowe ze stalowym rdzeniem w odcinkach po pół metra.
 • Rozryglowania napędów
  Rozryglowanie napędu to linka odbezpieczająca do bram garażowych stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Odryglowanie przydaje się szczególnie w przypadku awarii lub braku prądu gdy nie jest możliwe otwarcie bramy za pomocą napędu do bram. W naszej oferccie posiadamy oryginalne rozryglowanie napędu marki Hormann oraz uniwersalne rozryglowanie do bramy marki Proxima, które można zastosować praktycznie do każdego napędu.
 • Stopery i odbojniki do bram
  Odbojniki zewnętrzne z płytką stosowane są do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz podwieszanych, a także furtek.W ofercie posiadamy również stalowe stopery do bram skrzydłowych dedykowane do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Stopery i odbojniki posiadają otwory do przykręcenia. W ofercie posiadamy również stopery gumowe, montowane na zakończeniu profilu bramowego. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Rygle i zasuwy
  Nasz oferta obejmuje rygle i zasuwy do bram i furtek. Oferowane rygle służą do dodatkowego zabezpieczenia ogrodzenia, bramy garażowej lub furtki przed otwarciem. Oferowane rygle i zasuwy charakteryzują się łatwością montażu.
 • System HOMELINK
 • Adaptery kart radiowych
  Adaptery kart radiowych marki Proxima pozwalają zamienić oryginalny radioodbiornik danego producenta w sterownik zewnętrzny dzięki czemu można go podłączyć do centrali napędu do bramy dowolnego producenta. Oferowane adaptery współpracują ze sterownikami Nice, Came oraz Faac.
 • Napędy do bram Hormann
  Napędy do bram marki Hormann to gwarancja jakości, komfortu, bezpieczeństwa, precyzji wykonania oraz wieloletniego bezawaryjnego funkcjonowania bramy. W ofercie posiadamy napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do bram przesuwnych i wjazdowych, siłowniki do bram uchwylnych Hormann Rotamatic oraz przeznaczone do bram garażowych napędy Hormann SupraMatic oraz ProMatic.

  Wszystkie oferowane napędy marki Hormann dostępne są w różnych wariantach uzależnionych od dołączonego do nich wyposażenia dodatkowego. Napędy różnią się również możliwościami obsługi bram różnych wielkości oraz o różnych ciężarze skrzydła. Oferowane przez nas siłowniki do bram marki Hormann pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.

  Oferowane wyposażenie dodatkowe do automatyzacji bram to między innymi lampy sygnalizacyjne i fotokomórki do bram marki Hormann, dodatkowe piloty do bezprzewodowej obsługi napędów, listwy zębate, rolki i wózki bramowe oraz radioodbiorniki Hormann umożliwiające między innymi obsługę napędów z wykorzystaniem smartfona. W ofercie posiadamy również szyny Hormann do napędów bram garażowych SupraMatic i ProMatic.
 • Napędy do bram Came
  Napędy do bram przesuwnych Came serii BXV oraz BXL i napędy do bram uchylnych Came AXI oraz AXL to siłowniki znanej i cenionej marki cechującej się solidną jakością przy zachowaniu optymalnej ceny. W ofercie posiadamy również napędy do bram garażowych Came Home HG600 oraz Came V6000P. Napędy do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram garażowych oraz bram wjazdowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. Siłowniki do bram posiadają możliwość zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Oferowane napędy do bram marki Came sprzedawane są w różnych konfiguracjach uzależnionych od dołączonego wyposażenia dodatkowego takiego jak fotokomórki, lampa sygnalizacyjna, dodatkowe piloty do napędu czy listwa zębata. Sprzedawane przez nas napędy do bram garazowwych, przesuwnych i uchylnych Came są produktami oryginalnymi i pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.

  Marka Came produkująca napędy do bram przesuwnych, garażowych i wjazdowych to międzynarodowy lider w dziedznie produkcji kompleksowych systemów i rozwiązań z dziedziny automatyki bramowej. Napędy do bram marki Came cenione są przez wielu użytkowników czego potwierdzeniem jest bardzo duże zainteresowanie jakimi cieszą się napędy i automatyka marki Came. Na wszystkie oferowane napędy do bram Came udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • Napędy do bram Proxima
  Napędy do bram marki Proxima to nowoczesne automaty do bram przesuwnych, uchylnych lub garażowych. Zastosowane w siłownikach do bram Proxima rozwiązania czynią je produktami, które będą służyły użytkownikom przez długie lata bezawaryjnej pracy. W naszej ofercie znajduje się nowoczesny napęd do bramy, automat, przeznaczony do bramy przesuwnej PRoxima P1000 oraz mocny, cichy, nowoczesny, bezpieczny i trwały napęd bramy garażowej PRoxima GP1000.

  Oferowane napędy Proxima do bram garażowych oraz wjazdowych to doskonały kompromis pomiędzy przystępną ceną a doskonałą jakością produktu. Napędy posiadają w komplecie wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Napęd do bramy garażowejsprzedawany jest w zestawie z szyną dzieloną. Siłowniki Proxima pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Napędy do bram FAAC

  Napędy do bram marki FAAC są cenione za swoją niezawodność, trwałość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Firma FAAC, z wieloletnim doświadczeniem na rynku automatyki, oferuje szeroką gamę napędów do różnych typów bram, w tym skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Produkty FAAC charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo, wiele modeli wyposażonych jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz możliwość zdalnego sterowania, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki tym cechom, napędy FAAC są chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy.

 • Ocynkowana listwa zębata do bramy przesuwnej o grubości 8mm. Zestaw zawiera tuleje i śruby montażowe. Listwa zębata sprzedawana w odcinkach 1mb.

  Cena : 21,00 zł
 • Stalowy stoper do bramy (ogranicznik, odbój). Stoper dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Posiada otwory montażowe do przykręcenia.

  Cena : 15,92 zł
 • Stalowy stoper (ogranicznik, odbój) do bram skrzydłowych. Dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Stoper do bramy jest ocynkowany dzięki czemu zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych.

  Cena : 13,84 zł
 • Uniwersalna linka odbezpieczająca (rozryglowanie ) do bram garażowych. Stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Rozryglowanie przydaje się szczególnie w przypadku awarii lub braku prądu gdy nie jest możliwe otwarcie bramy garażowej za pomocą napędu.

  Cena : 66,32 zł
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 2K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 59,61 zł
 • Adapter kart Proxima FA 1K zamienia odbiornik wewnętrzny FAAC w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Faac w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 1 695,00 zł
  Obniżka!
 • Dwuczęściowa szyna krótka "K" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 500,00 zł
 • Dwuczęściowa szyna "M" stosowana do napędów Hormann SupraMatic i ProMatic.

  Cena : 630,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 599,00 zł
 • Idealne rozwiązanie dla bram wjazdowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. AXI to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 2 000,00 zł
 • Kompletny napęd do bramy garażowej CAME HG600 jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 10m2 i maksymanlej wysokości 2,7m. Zestaw zawiera szynę z łańcuchem o długości 3,3m dzieloną na dwie części z łącznikiem.

  Cena : 630,00 zł
 • Kompletny napęd do bramy garażowej CAME V6000P jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 9m2. Zestaw zawiera szynę o długości 3,3m dzieloną na dwie części z łącznikiem.

  Cena : 685,00 zł
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Napęd do bramy garażowej Proxima G1000P to bezpieczny, nowoczesny itrwały siłownik do bram o niespotykanych możliwościach. Napęd do bramy Proxima G1000P posiada duży moment napędowy pozwalając tym samym bardzo szybko podnieść naszą bramę garażową.

  Cena : 899,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona.

  Cena : 1 690,00 zł
 • Kompletny napęd do bramy garażowej CAME HG1000 jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 14m2 i maksymanlej wysokości 2,7m. Zestaw zawiera szynę z łańcuchem o długości 3,3m dzieloną na dwie części z łącznikiem.

  Cena : 699,00 zł
 • Wewnętrzny przycisk radiowy FIT 1, 868 MHz BiSecur to sterowany radiowo przycisk naścienny do obsługi napędów drzwi i bram firmy Hörmann. Dzięki dużemu przyciskowi sterującemu służy przede wszystkim do sterowania funkcją impulsową (brama otwarta – stop – brama zamknięta – stop itp.).

  Cena : 357,00 zł
 • Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC ALFA SHORT charakteryzuje się łatwym montażem, pewnym działaniem przez wiele lat, bezpieczeństwem oraz niskim kosztem obsługi i eksploatacji. 

  Cena : 2 360,00 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 80x80x5mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach. Wózki bramowe posiadają możliwość regulacji wysokości.

  Cena : 357,50 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej, automat HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 409,99 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). Napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 2 816,99 zł
 • HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 250 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 564,99 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy zasilana 24V lub 230V bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 112,63 zł
 • Fotokomórki do bramy bezprzewodowe Proxima PB to fotokomórki uniwersalne, zasilane bateryjnie. Fotokomórki sprawdzą się wszędzie tam gdzie istnieje problem z doprowadzeniem zasilania. Fotokomórki do bramy Proxima PB pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.

  Cena : 183,69 zł
 • Kogut do bramy to bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej lampa sygnalizacyjna, której głównymi zaletami są bardzo jasne światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy Kogut bardzo popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są bardzo jasne białe światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Uchwyt lampy sygnalizacyjne Proxima KOGUT do montażu bocznego np. na ścianie budynku.

  Cena : 10,18 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy czerwona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy zielona popularna w automatyce bramowej oraz przemysłowej, której głównymi zaletami są czerwone światło oraz bezawaryjność w trudnych warunkach pracy.

  Cena : 88,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki do bramy stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 360,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 341,84 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg).

  Cena : 1 755,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg).

  Cena : 2 050,00 zł
 • Tworzywowa listwa zębata do bram przesuwnych z wzmocnieniem w formie mocnego stalowego rdzenia. Sprzedawana listwa w odcinkach o długość 500mm.

  Cena : 21,43 zł
 • Napęd Proxima P1000 to nowoczesny automat, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w napędzie ilnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Siłownik do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 1 889,00 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima POA to nowoczesny elementy automatyki bramowej. Posiada układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Dodatkowo nawet cztery fotokomórki do bramy POA mogą nie zakłócać się wzajemnie.

  Cena : 62,55 zł
 • Siłownik HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 220 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 2 700,00 zł
 • Odbiornik pracujący w technologii Bluetooth pozwalający sterować napędem za pomocą aplikacji w smartfonie. Odbiornik może być zastosowany do napędów marki Hormann jak również do każdego innego napędu dowolnego producenta.

  Cena : 480,29 zł
 • Linka odbezpieczająca (rozryglowanie ) Hormann NET5 nr 437190 do bram garażowych Hormann. Linka Hormann stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Rozryglowanie jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 173,89 zł
 • P1000 to nowoczesny napęd, przeznaczony do bramy przesuwnej. Zastosowany w nim silnik 230VAC zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Napęd do bramy przesuwnej marki Proxima pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 1 999,00 zł
 • Fotokomórki bramowe Hormann EL101 jednokierunkowe do zastosowania wewnątrz suchych pomieszczeń. Pojawienie się w linii fotokomórek do bramy przeszkody powoduje natychmiastowe zatrzymanie się napędu.

  Cena : 330,21 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PFA to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), LEDowe lampy ostrzegawcze, układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórka do bram pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Fotokomórki do bramy posiadają pełną...

  Cena : 177,30 zł
 • Dwukanałowy adapter kart Proxima SM 4K zamienia odbiornik wewnętrzny SMXI, SMXIS lub OXI w dwukanałowy odbiornik zewnętrzny. Działanie każdego przekaźnika potwierdza dioda LED. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Nice w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 1 700,00 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 1 710,00 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 2 080,00 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 2 050,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota...

  Cena : 2 479,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 300,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 4 273,99 zł
 • Automat do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 300 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 250kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 049,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 500 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 400kg). W oferowanym zestawie znajduje się odbiornik pozwalający sterować napędem w technologii Bluetooth za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Cena : 2 530,00 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowany sterownik po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwala sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiornik i pilot przeznaczony jest do systemów USA.

  Cena : 217,81 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów USA.

  Cena : 366,05 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów USA.

  Cena : 514,29 zł
 • Idealne rozwiązanie dla bram wjazdowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. AXI to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 2 150,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy CAME KIARO 230V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 230V.

  Cena : 109,00 zł
 • Lampa sygnalizacyjna do bramy CAME KIARO 24V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa ostrzegawcza przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 24V.

  Cena : 133,00 zł
 • Napęd Came do bramy przesuwnej jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram wjazdowych o maksymalnej wadze 400kg i maksymalnej długości skrzydła do 10m. Oferowany zestaw to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych.

  Cena : 1 200,00 zł
 • Kompletny napęd Came do bramy przesuwnej jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram wjazdowych o maksymalnej wadze 400kg i maksymalnej długości skrzydła do 10m. Oferowany zestaw to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych.

  Cena : 1 370,00 zł
 • Dwukanałowy, zmiennokodowy pilot do bramy Came Space SP2. Pilot pracuje na częstotliwości 433,92 MHz. Pilot świetnie leży w dłoni i posiada znacznie zredukowane wymiary zewnętrzne. Ponad 4 biliony możliwych kombinacji w funkcji kodu zmiennego zapewnia użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo.

  Cena : 50,60 zł
 • Czterokanałowy, zmiennokodowy pilot do bramy Came Space SP2. Pilot pracuje na częstotliwości 433,92 MHz. Pilot świetnie leży w dłoni i posiada znacznie zredukowane wymiary zewnętrzne. Ponad 4 biliony możliwych kombinacji w funkcji kodu zmiennego zapewnia użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo.

  Cena : 54,25 zł
 • Fotokomórki Came DIR10 współpracująca z systemem automatyki domowej. Fotokomórki Came DIR10 to solidne fotokomórki, które zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, by zapewnić użytkownikowi długotrwałe i bezawaryjne działanie. Fotokomórki Came pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 153,44 zł
 • Stalowy stoper do bramy (ogranicznik, odbój). Stoper dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Posiada otwory montażowe do przykręcenia.

  Cena : 14,67 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Nadajnik do bramy posiada matową, strukturalną powierzchnię z tworzywa sztucznego. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 165,00 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS Carbon w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 B czarny w technologii BiSecur o numerze artukyłu 4511587, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta.

  Cena : 231,00 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS antracytowy w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS szary w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS srebrny w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 230,82 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS biały w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 185,00 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSE 4 BS chrom w technologii BiSecur, pracujący na częstotliwości 868Mhz to czterokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot do bramy Hormann w komplecie posiada baterię. Pilot jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej producenta. Pilot do bramy Hormann posiada pełną...

  Cena : 190,00 zł
 • Listwa zębata do bramy CAME CGZF wykonana jest z nylonu z metalowym rdzeniem. Gwarantuje to wysoka wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo cichą i precyzyjną pracę bramy.

  Cena : 32,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy CAME KIARO 230V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 230V. Lampa sygnalizacyjna jest oryginalnym produktem marki Came.

  Cena : 70,00 zł
 • Lampa ostrzegawcza do bramy CAME KIARO 24V jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 24V. Lampa sygnalizacyjna jest oryginalnym produktem marki Came.

  Cena : 99,00 zł
 • Przerywacz lampy sygnalizacyjnej, po dołączeniu napięcia 24V AC/DC albo 230V AC przekaźnik cyklicznie co 1s zwiera styki na 0.5s. Przerywacz do lampy zasilać można tylko jednym napięciem. PRzerywacz do lampy sygnalziacyjnej pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Przerywacz lampy posiada pełną gwarancję producenta.

  Cena : 41,75 zł
 • Pilot do bramy Hormann Ecostar RSC2 o numerze katalogowym 437681, pracujący na częstotliwości 433,92Mhz to dwukanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann Ecostar oraz Liftronic. Pilot do bramy Ecostar jest oryginalnym produktem marki Hormann i pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 101,44 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSZ1 o numerze katalogowym 436780, pracujący na częstotliwości 868Mhz to jednokanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot przeznaczony jest do zamontowania w gnieździe zapalniczki samochodowej. Pilot do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 176,98 zł
 • Pilot do bramy Hormann HSZ1 o numerze katalogowym 436783, pracujący na częstotliwości 868Mhz to dwukanałowy nadajnik przeznaczony do napędów bramowych marki Hormann. Pilot przeznaczony jest do zamontowania w gnieździe zapalniczki samochodowej. Pilot do bramy jest oryginalnym produktem marki Hormann.

  Cena : 176,98 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PFA to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), LEDowe lampy ostrzegawcze w kolorze pomarańczowym, układ wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórka do bram pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Fotokomórki do...

  Cena : 177,30 zł
 • Fotokomórki do bramy Proxima PMA MINI to nowoczesny element automatyki bramowej. Fotokomórka bramowa posiada obrotowe głowice nadawczą i odbiorczą (190°), system wykrywania awarii mikroprocesora oraz cztery ustawiane moce nadajnika. Fotokomórki Proxima PMA MINI są fotokomórkami antykolizyjnymi.

  Cena : 120,00 zł
 • Napęd do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. BXV to seria siłowników CAME z możliwością zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Cena : 1 430,00 zł
 • Zmiennokodowy pilot Came Atomo do bramy czterokanałowy działający na częstotliwości 433,92Mhz. Pilot Came Atomo AT04EV świetlnie leży w dłoni i wykonany jest  odpornego materiału ABS. Pilot do bramy Came Atomo AT04EV jest kompatybilny z pilotami serii Atomo: AT01, AT02 i AT04.

  Cena : 50,30 zł
 • Przycisk wewnętrzny radia FIT 2-1 868 MHz BiSecur (868-BS) jest następcą modelu wewnętrznego przycisku radiowego Hörmann FIT 2, BiSecur. Można go używać do obsługi maksymalnie dwóch napędów lub dwóch funkcji na jednym napędzie bramy.

  Cena : 357,00 zł
 • Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC GENIUS G-BAT to najbardziej praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie do automatyzacji bramy o długości skrzydła do 3 metrów.

  Cena : 1 640,00 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 70x70x4mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach.

  Cena : 319,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 4 039,99 zł
 • Adapter kart Proxima SP 1K zamienia odbiornik wewnętrzny CAME SPACE lub ATOMO w odbiornik zewnętrzny. Dzięki zastosowaniu adaptera kart możliwe jest zastosowanie radioodbiornika marki Came w napędzie dowolnego innego producenta.

  Cena : 52,14 zł
 • Korzystny cenowo pakiet wózków jezdnych do bram przesuwnych samonośnych z szyną 80x80x5 mm, wraz z akcesoriami do montażu bramy. W komplecie znajdują się dwa wózki, rolka najazdowa z zakończeniem oraz uchwyt najazdu. Produkt ocynkowany.

  Cena : 342,31 zł
 • Sterownik współpracuje z pilotami pracującymi na radiolinii Came Space. Radioodbiornik RE431SP do Came Space można podłączyć do napędów innych firm dzięki czemu będzie możliwe sterowanie nimi pilotami do bramy Came Space

  Cena : 131,08 zł
 • Napęd do bram do skrzydła maks. 3 metrów Idealne rozwiązanie dla bram skrzydłowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych.

  Cena : 2 020,00 zł
 • Bezprzewodowy przycisk wewnętrzny FIT 4, 868 MHz BiSecur to łatwy w montażu przycisk ścienny do napędu bramy Hörmann. Przycisk ten ma w sumie cztery przyciski, za pomocą których można sterować maksymalnie czterema różnymi funkcjami. Urządzenie nadaje się do wszystkich napędów Hörmann wyposażonych w odbiornik BiSecur 868 MHz.

  Cena : 357,00 zł
 • Zestaw umożliwia wykorzystanie pilotów wbudowanych w aucie do sterowania bramą. Oferowane sterowniki po zainstalowaniu w napędzie bramy garażowej, przesuwnej lub uchylnej pozwalają sterować nią za pomocą zintegrowanego z posiadanym pojazdem systemu Homelink. Radioodbiorniki i pilot przeznaczone są do systemów Europejskich.

  Cena : 514,29 zł
 • Blokada VRS1 nr 437195 do bramy uchylnej Hormann N80. Blokada jest oryginalnym produktem marki Hormann. Blokada Hormann VRS1 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

  Cena : 188,37 zł
 • HORMANN Promatic 4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Promatic 4 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną wgarancję producenta.

  Cena : 1 100,00 zł
 • Napęd do bram do skrzydła maks. 3 metrów Idealne rozwiązanie dla bram skrzydłowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych.

  Cena : 2 200,00 zł
 • Napęd do bramy przesuwnej HORMANN LineaMatic jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram o maksymalnym ciężarze do 800 kg (w przypadku bram samonośnych maksymalny ciężar wynosi 600kg).

  Cena : 3 984,00 zł
 • Możliwość zastosowania do wszystkich napędów z serii 3 i 4 (BiSecur) oraz do wszystkich napędów z serii 2 (piloty z niebieskimi przyciskami), m.in.: SupraMatic E /P /HT, ProMatic, RotaMatic /P /PL, LineaMatic /P

  Cena : 260,00 zł
 • Oferowany tutaj przycisk wewnętrzny BiSecur FIT 5, 868 MHz nadaje się jako praktyczny włącznik ścienny do napędu bramy Hörmann. W sumie posiada cztery klawisze funkcyjne i jeden przycisk do sprawdzania statusu.

  Cena : 430,00 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 360,00 zł
 • Możliwość zastosowania do wszystkich napędów z serii 3 i 4 (BiSecur) oraz do wszystkich napędów z serii 2 (piloty z niebieskimi przyciskami), m.in.: SupraMatic E /P /HT, ProMatic, RotaMatic /P /PL, LineaMatic /P

  Cena : 220,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 140,00 zł
 • Odbojnik do bramy dwuskrzydłowej zewnętrzny z płytką o wymiarach 100x100mm, stosowany do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz podwieszanych, a także furtek. Stoper do bramy może być przykręcony lub przyspawany do podłoża. Obój do bramy jest ocynkowany dzięki czemu zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych,

  Cena : 24,30 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 460,00 zł
 • Możliwość zastosowania do wszystkich napędów z serii 3 i 4 (BiSecur) oraz do wszystkich napędów z serii 2 (piloty z niebieskimi przyciskami), m.in.: SupraMatic E /P /HT, ProMatic, RotaMatic /P /PL, LineaMatic /P

  Cena : 190,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 450,00 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Stoper do bramy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 60x60mm.

  Cena : 25,73 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona.

  Cena : 1 470,00 zł
 • Możliwość zastosowania do wszystkich napędów z serii 3 i 4 (BiSecur) oraz do wszystkich napędów z serii 2 (piloty z niebieskimi przyciskami), m.in.: SupraMatic E /P /HT, ProMatic, RotaMatic /P /PL, LineaMatic /P

  Cena : 194,99 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Stoper przeznaczony jest do profilu o wymiarach 80x80mm.

  Cena : 28,07 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 134,99 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik przeznaczony do profilu o wymiarach 30x30mm. Odbój posiada śruby montażowe.

  Cena : 16,46 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe.

  Cena : 2 270,00 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik przeznaczony jest do profilu o wymiarach 70x70mm.

  Cena : 28,07 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik gumowy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 40x40mm.

  Cena : 16,46 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbój gumowy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 50x50mm.

  Cena : 24,90 zł
 • Adapter Uniwersalny UAP 1 HCP Hormann

  Cena : 399,99 zł
 • Lampa sygnalizacyjna SŁUPKOWA stanowi zakończenie prostokątnego słupka o wymiarach 80 x 80 mm lub 100 x 100 mm. Wymiary otworu słupka muszą wynosić minimum 72 x 72 mm.

  Cena : 90,00 zł
 • Lampa SŁUPKOWA SEMAFOR to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest informacja związana z bezpieczeństwem ruchu. Dzięki zastosowaniu niezależnego zasilania dla zielonych i czerwonych diod LED lampa może realizować funkcję semafora. Lampa stanowi zakończenie prostokątnego słupka o wymiarach 80 x 80 mm lub 100 x 100 mm.

  Cena : 170,00 zł
Oferta zawiera napędy do bram garażowych, uchylnych lub przesuwnych, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, wózki do bram, listwy zębate oraz inne akcesoria bramowe niezbędne do zbudowania pełnego i bezpiecznego systemu bramowego. Oferowana automatyka bramowa pochodzi od producentów z ugruntowaną pozycją na rynku bramowym.

Oferujemy między innymi napędy do bram marki Hormann LineaMatic, RotaMatic, SupraMatic, ProMatic oraz automatykę bramową marki Came AXI i BXV. Ponadto w naszej ofercie znajdują się siłowniki do bram firmy Proxima. Do napędów do bram garażowych Hormann oferujemy również szyny różnych długości, dodatkowe piloty i radioodbiorniki pozwalające na przykład sterować bramą przesuwną, uchwylną lub garażową za pomocą smartfona.


Do bram wjazdowych oferujemy wózki i rolki polskiego producenta cechujące się bardzo wysoką kulturą pracy i niezawodnością, które pozwalają cieszyć się z użytkowania bramy przez wiele lat. Wózki i rolki do bram są ocynkowane dzięki czemu są odpowrne na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkim, dla których niezwykle ważne sa aspekty bezpieczeństwa związane z uzytkowaniem bram i napędów proponujemy lampy sygnalizacyjne, które informują użytkowników o odbywającym się ruchu bramy oraz fotokomórki umożliwiające zmianę kierunku ruchu bramy w momencie pojawienia się w jej świetle przeszkody.

Napędy do bram Proxima – gwarancja jakości i niezawodności

Jeżeli szukasz sprawdzonych i efektywnych rozwiązań do swojej bramy, napędy do bram Proxima stanowią doskonały wybór. Każdy z nich jest wielokrotnie testowany i stale doskonalony, by móc spełniać najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.

Atutem produktów marki Proxima jest ponadprzeciętna wydajność. Napędy do bram Proxima charakteryzują się dużą mocą i szybkością działania, gwarantując płynne i ciche otwieranie bramy bez względu na jej typ czy wielkość. Są także wyposażone w funkcję detekcji przeszkód, dzięki czemu po napotkaniu przeszkody odwracają kierunek ruchu bramy.

Nie wahaj się! Postaw na jakość i doświadczenie marki Proxima!

Napęd do bramy przesuwnej Proxima P1000 – unikalne połączenie innowacyjności i funkcjonalności

Jednym z przodujących modeli w ofercie Bramowe.pl jest napęd do bramy przesuwnej Proxima P1000. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawia, że działa on szybko, niezawodnie i bez zbędnych hałasów. Wszystko dzięki silnikowi 230VAC, który gwarantuje bezproblemowy ruch bramy ważącej aż do 1000 kg.

Napęd do bramy przesuwnej Proxima P1000 został zaprojektowany do długotrwałego i intensywnego użytkowania. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości jest odporny na warunki atmosferyczne, co zapewnia jego długą żywotność.

Napęd do bramy Proxima G1000P – inteligentne rozwiązania dla bram garażowych

Zasługującym na uwagę modelem w asortymencie napędów do bram garażowych jest napęd do bramy Proxima G1000P - produkt stworzony z myślą o komfortowym i bezpiecznym użytkowaniu bram garażowych.

Na wydajność urządzenia składa się m.in. silnik o mocy 1000Nm, co gwarantuje płynną i cichą pracę napędu, nawet przy dużych rozmiarach i ciężarze bramy. Dodatkowe funkcje takie jak funkcje zabezpieczenia przed spadkiem bramy i detekcji przeszkód, skutecznie chronią przed nieszczęśliwymi wypadkami. Kupując tego typu napęd do bramy, otrzymasz również dzieloną szynę do napędu o długości 4 m.

Napęd do bramy Proxima – doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu

Napęd do bramy Proxima to komfortowe rozwiązanie, które z pewnością doceni każdy, kto ceni sobie wysoką jakość, funkcjonalność i ciche działanie. Co więcej, w ofercie Bramowe.pl znajdują się kompletne zestawy, które dodatkowo podnoszą komfort z użytkowania bram.

Każdy zestaw napędowy z oferty Bramowe.pl zawiera wszystko, co jest niezbędne do automatycznej pracy bramy, czyli silnik o odpowiedniej mocy, mechanizm napędowy i pilot zdalnego sterowania. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz do zautomatyzowania bramy, dostajesz w jednym pakiecie.

Pamiętaj, że w Bramowe.pl zawsze znajdziesz szeroki wybór napędów do bram przesuwnych i napędów do bram garażowych wyłącznie od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!