NAPĘDY I AKCESORIA DO BRAM

NAPĘDY I AKCESORIA DO BRAM 

Brands Oferta zawiera napędy do bram garażowych, rozwiernych oraz siłowniki do bram przesuwnych. Oferujemy również akcesoria związane z automatyką bramową takie jak fotokomórki i lampy sygnalizacyjne do bram, wózki i rolki bramowe, odbiorniki radiowe i piloty bramowe, listwy zębate, odbojniki bramowe oraz rozryglowania napędów. Oferujemy napędy do bram marki Hormann, Came oraz Proxima. Wszystkie napędy pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.

Podkategorie

 • Napędy do bram garażowych
  Napędy do bram garażowych znanych i cenionych na rynku automatyki bramowej marek takich jak Hormann, Came oraz Proxima. Oferta obejmuje zestawy przeznaczone w zasadzie do każdej segmentowej bramy garażowej oraz uchylnej i w zależności od proponowanej konfiguracji posiadają akcesoria dodatkowe takie jak szyny, fotokomórki lub lampy ostrzegawcze. Siłowniki bramowe oraz akcesoria pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Napędy do bram przesuwnych
  Napędy do wjazdowych bram przesuwnych znanych i cenionych na rynku automatyki bramowej marek. W ofercie posiadamy między innymi siłowniki Came BXV oraz Came BXL, Hormann Lineamatic oraz Proxima P1000. Napędy do bram wjazdowych w zależności od proponowanej konfiguracji posiadają akcesoria dodatkowe takie jak listwy zębate, fotokomórki lub lampy ostrzegawcze. Siłowniki bramowe oraz akcesoria pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Napędy do bram dwuskrzydłowych
  Napędy do wzjazdowych bram dwuskrzydłowych znanych i cenionych producentów automatyki bramowej takich jak Hormann oraz Came. Siłowniki do bramy w zależności od proponowanej w naszym sklepie  konfiguracji mogą zawierać w zestawie akcesoria takie jak fotokomórki do bramy, lampy sygnalizacyjne dodatkowe radioodbiorniki lub piloty bramowe. Napędy oraz akcesoria automatyki pochodzą z oficjalnych dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Fotokomórki do bram
  Fotokomórki do bramy stosuje się jako dodatkowe zabezpieczenie użytkowników znajdujących się w pobliżu bramy. Sam napęd do bramy nawet najlepiej dopasowany nie zapewnia bezpieczeństwa osobom, zwierzętom oraz pojazdom znajdującym się w jej obszarze. Działanie fotokomórek bramowych polega na zatrzymaniu ruchu bramy w momencie pojawienia się przeszkody w linii fotokomórek. Fotokomórki do bram wraz z lampami sygnalizycyjnymi stanowią kompletny system zabezpieczeń.
 • Lampy sygnalizacyjne do bram
  Lampa sygnalizacyjna do bramy (ostrzegawcza) jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Lampa do bramy przeznaczona jest do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną. Zadaniem lampy do bramy jest wizualne ostrzeganie o ruchu bramy mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się w jej pobliżu. W ofercie posiadamy lampy sygnalizacyjne do bram zasilane napięciem 230V jak również 12-24V.

  W naszej ofercie znajdują się bramowe lampy ostrzegawcze marki Came, Dtm, Proxima oraz Hormann. Lampy sygnalizacyjne do bram różnią się przede wszystkim kształtem oraz kloszem, których kolor ma wpływ na barwę światła. Lampy ostrzegawcze do bramy posiadają wbudowany przerywacz i przystosowane są do pracy na zewnątrz. Wszystkie sprzedawane lampy bramowe pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta. Oferowane lampy do bramy zależnie od modelu przystosowane są do napięcia 24V lub 230V i posiadają wbudowany przerywacz.
 • Wózki do bram przesuwnych
  Rolki i wózki do bram przesuwnych przeznaczone do profili 80x80x5 oraz 70x70x4 polskiego producenta to gwarancja długiej bezawaryjnej pracy bramy przesuwnej. Wózki i rolki do bram przesuwnych oferujemy w gotowych zestawach, w których skład wchodzą dwa wahliwe wózki bramowe z możliwością regulacji wysokości, gniazdo najazdowa i rolka najazdowa oraz rolka prowadząca do bramy. Wózki posiadają poliamidowe rolki charakteryzujące się cichą pracą.

  Wózki i rolki bramowe są produkcji polskiej co daje gwarancję trwałości oraz dobrej dostępności części zamiennych. Wózki cechują się precyzją wykonania, solidnością i trwałością. Oferowane wózki są odpowiednim wyborem dla osób ceniących sobie komfort użytkowania. Wózki i rolki sprawdzą się idealnie w systemach automatyzacji bram przesuwnych. Wózki pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Listwy zębate do bram
  Listwy zębate przeznaczone do współpracy z napędami bram przesuwnych. W ofercie posiadamy metalowe, ocynkowane liswty w odcinkach 1 metrowych wraz z tulejami montażowymi jak również listwy tworzywowe ze stalowym rdzeniem w odcinkach po pół metra.
 • Rozryglowania napędów
  Rozryglowanie napędu to linka odbezpieczająca do bram garażowych stosowana w przypadku awarii w celu wysprzęglenia napędu z zewnątrz. Odryglowanie przydaje się szczególnie w przypadku awarii lub braku prądu gdy nie jest możliwe otwarcie bramy za pomocą napędu do bram. W naszej oferccie posiadamy oryginalne rozryglowanie napędu marki Hormann oraz uniwersalne rozryglowanie do bramy marki Proxima, które można zastosować praktycznie do każdego napędu.
 • Stopery i odbojniki do bram
  Odbojniki zewnętrzne z płytką stosowane są do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz podwieszanych, a także furtek.W ofercie posiadamy również stalowe stopery do bram skrzydłowych dedykowane do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Stopery i odbojniki posiadają otwory do przykręcenia. W ofercie posiadamy również stopery gumowe, montowane na zakończeniu profilu bramowego. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • System HOMELINK
 • Adaptery kart radiowych
  Adaptery kart radiowych marki Proxima pozwalają zamienić oryginalny radioodbiornik danego producenta w sterownik zewnętrzny dzięki czemu można go podłączyć do centrali napędu do bramy dowolnego producenta. Oferowane adaptery współpracują ze sterownikami Nice, Came oraz Faac.
 • Napędy do bram Hormann
  Napędy do bram marki Hormann to gwarancja jakości, komfortu, bezpieczeństwa, precyzji wykonania oraz wieloletniego bezawaryjnego funkcjonowania bramy. W ofercie posiadamy napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do bram przesuwnych i wjazdowych, siłowniki do bram uchwylnych Hormann Rotamatic oraz przeznaczone do bram garażowych napędy Hormann SupraMatic oraz ProMatic.

  Wszystkie oferowane napędy marki Hormann dostępne są w różnych wariantach uzależnionych od dołączonego do nich wyposażenia dodatkowego. Napędy różnią się również możliwościami obsługi bram różnych wielkości oraz o różnych ciężarze skrzydła. Oferowane przez nas siłowniki do bram marki Hormann pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.

  Oferowane wyposażenie dodatkowe do automatyzacji bram to między innymi lampy sygnalizacyjne i fotokomórki do bram marki Hormann, dodatkowe piloty do bezprzewodowej obsługi napędów, listwy zębate, rolki i wózki bramowe oraz radioodbiorniki Hormann umożliwiające między innymi obsługę napędów z wykorzystaniem smartfona. W ofercie posiadamy również szyny Hormann do napędów bram garażowych SupraMatic i ProMatic.
 • Napędy do bram Came
  Napędy do bram przesuwnych Came serii BXV oraz BXL i napędy do bram uchylnych Came AXI oraz AXL to siłowniki znanej i cenionej marki cechującej się solidną jakością przy zachowaniu optymalnej ceny. W ofercie posiadamy również napędy do bram garażowych Came Home HG600 oraz Came V6000P. Napędy do bram Came to idealne rozwiązanie dla bram garażowych oraz bram wjazdowych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. Siłowniki do bram posiadają możliwość zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

  Oferowane napędy do bram marki Came sprzedawane są w różnych konfiguracjach uzależnionych od dołączonego wyposażenia dodatkowego takiego jak fotokomórki, lampa sygnalizacyjna, dodatkowe piloty do napędu czy listwa zębata. Sprzedawane przez nas napędy do bram garazowwych, przesuwnych i uchylnych Came są produktami oryginalnymi i pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.

  Marka Came produkująca napędy do bram przesuwnych, garażowych i wjazdowych to międzynarodowy lider w dziedznie produkcji kompleksowych systemów i rozwiązań z dziedziny automatyki bramowej. Napędy do bram marki Came cenione są przez wielu użytkowników czego potwierdzeniem jest bardzo duże zainteresowanie jakimi cieszą się napędy i automatyka marki Came. Na wszystkie oferowane napędy do bram Came udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • Napędy do bram Proxima
  Napędy do bram marki Proxima to nowoczesne automaty do bram przesuwnych, uchylnych lub garażowych. Zastosowane w siłownikach do bram Proxima rozwiązania czynią je produktami, które będą służyły użytkownikom przez długie lata bezawaryjnej pracy. W naszej ofercie znajduje się nowoczesny napęd do bramy, automat, przeznaczony do bramy przesuwnej PRoxima P1000 oraz mocny, cichy, nowoczesny, bezpieczny i trwały napęd bramy garażowej PRoxima GP1000.

  Oferowane napędy Proxima do bram garażowych oraz wjazdowych to doskonały kompromis pomiędzy przystępną ceną a doskonałą jakością produktu. Napędy posiadają w komplecie wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Napęd do bramy garażowejsprzedawany jest w zestawie z szyną dzieloną. Siłowniki Proxima pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
Oferta zawiera napędy do bram garażowych, uchylnych lub przesuwnych, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, wózki do bram, listwy zębate oraz inne akcesoria bramowe niezbędne do zbudowania pełnego i bezpiecznego systemu bramowego. Oferowana automatyka bramowa pochodzi od producentów z ugruntowaną pozycją na rynku bramowym.

Oferujemy między innymi napędy do bram marki Hormann LineaMatic, RotaMatic, SupraMatic, ProMatic oraz automatykę bramową marki Came AXI i BXV. Ponadto w naszej ofercie znajdują się siłowniki do bram firmy Proxima. Do napędów do bram garażowych Hormann oferujemy również szyny różnych długości, dodatkowe piloty i radioodbiorniki pozwalające na przykład sterować bramą przesuwną, uchwylną lub garażową za pomocą smartfona.

Do bram wjazdowych oferujemy wózki i rolki polskiego producenta cechujące się bardzo wysoką kulturą pracy i niezawodnością, które pozwalają cieszyć się z użytkowania bramy przez wiele lat. Wózki i rolki do bram są ocynkowane dzięki czemu są odpowrne na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkim, dla których niezwykle ważne sa aspekty bezpieczeństwa związane z uzytkowaniem bram i napędów proponujemy lampy sygnalizacyjne, które informują użytkowników o odbywającym się ruchu bramy oraz fotokomórki umożliwiające zmianę kierunku ruchu bramy w momencie pojawienia się w jej świetle przeszkody.