Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA 500ml

W521

K2
Gwarancja: 24 miesiące
Pojemność: 500ml
Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA przeznaczona jest do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji rąk. Posiada zaawansowaną, nowoczesną recepturę opartą na innowacyjnym ścierniwie, które polepsza właściwości mechaniczne i ułatwia mycie.

Więcej szczegółów

Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA 500ml 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

6,09 zł netto 7,49 zł brutto

Wysyłka 1-3 dni robocze

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA 500ml

Następca klasycznej pasty BHP o ultra nowoczesnej formule i właściwościach na miarę XXI wieku. Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA przeznaczona jest do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji rąk. Posiada zaawansowaną, nowoczesną recepturę opartą na innowacyjnym ścierniwie, które polepsza właściwości mechaniczne i ułatwia mycie. Dzięki konsystencji, przypominającej delikatną masę plastyczną lub puszyste ciasto, jest wyjątkowo przyjemna w użyciu. Posiada genialny, świeży i orzeźwiający, cytrynowy zapach o intensywności olejków aromatycznych.

Właściwości pasty BHP do mycia rąk

K2 ABRA z łatwością usuwa uporczywe zabrudzenia, doskonale radzi sobie ze smarami, tłuszczami, olejami, farbami, lakierami, sadzą, pyłem węglowym, produktami bitumicznymi, rdzą, klejami i innymi trudno usuwalnymi zanieczyszczeniami. Łatwa w użyciu. Pasta do rąk K2 ABRA jest lżejsza od wody, dzięki czemu łatwo się spłukuje, co czyni mycie rąk szybszym i generuje dużą oszczędność czasu.

Bezwzględna dla brudu i delikatna dla dłoni. Posiada neutralne pH i składniki nawilżające, które zapobiegają wysuszaniu dłoni. Testowana dermatologicznie. Nie zawiera mineralnych środków ściernych. Innowacyjne ścierniwo minimalizuje ryzyko zapychania kanalizacji. Biodegradowalna. Może być długotrwale przechowywana, bez utraty jakości i właściwości myjących. Już niewielka ilość pasty wystarcza do skutecznego oczyszczenia dłoni. K2 ABRA jest wydajna i wyjątkowo ekonomiczna w użyciu.

Zastosowanie pasty do rąk K2 ABRA

Dzięki swoim innowacyjnym właściwościom pasta do rąk ze ścierniwem K2 ABRA znajduje szerokie zastosowanie w warsztatach mechaniki pojazdowej, warsztatach blacharsko-lakierniczych, przemyśle, górnictwie, rzemiośle itp. Niezastąpiona w gospodarstwach domowych gdzie wspomaga utrzymanie czystości w czasie remontów, prac budowlanych, ogrodowych itp. Obowiązkowa pozycja w warsztacie, garażu, ogrodzie i domu. Wszędzie tam, gdzie wykonuje się pracę gołymi rękami i ulegają one zabrudzeniu.

Specyfikacja techniczna pasty BHP K2 ABRA

symbol: KW521
producent: K2
pojemność: 500ml
Pasta BHP do mycia rąk
Pasta do mycia rąk K2 ABRA

Inne produkty w tej samej kategorii: