Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

SMART HOME

Promocje

SMART HOME 

Inteligentny dom to mieszkanie wyposażone w różnorodne urządzenia i systemy, które automatyzują i usprawniają codzienne zadania, zapewniając mieszkańcom większą kontrolę, wydajność i wygodę. Urządzenia te są ze sobą połączone za pośrednictwem Internetu WIFI i można nimi sterować zdalnie za pomocą smartfona, tabletu lub poleceń głosowych.
 • Apple Homekit
  Apple HomeKit to platforma opracowana przez firmę Apple, która umożliwia użytkownikom kontrolowanie i automatyzowanie inteligentnych urządzeń domowych za pośrednictwem urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad, Apple Watch i HomePod. Zapewnia ujednoliconą platformę dla różnych inteligentnych akcesoriów domowych, które płynnie ze sobą współpracują i można nimi sterować za pomocą aplikacji Apple Home.
 • Google Home
  Google Home jest aplikacją na Android, która umożliwia centralne sterowanie i automatyzację różnych urządzeń inteligentnego domu. Działa jako platforma, która łączy wszystkie Twoje inteligentne urządzenia domowe w chmurze – internetowych serwerach Google. Urządzenia te są zaprojektowane do współpracy z Asystentem Google, wirtualnym asystentem Google i stanowią część szerszego ekosystemu Google Nest. Podstawowe funkcje i możliwości Google Home obejmują takie jak inteligentne termostaty, kamery, dzwonki do drzwi i inne, którymi można sterować za pomocą aplikacji Google Home. 
 • Sterownik umożliwia proste i wygodne sterowanie napędem do bramy garażowej za pomocą aplikacji Home dostępnej na urządzenia marki Apple (iPhone, iPad, MacBook itd.).

  Cena : 630,00 zł
 • Sterownik umożliwia proste i wygodne sterowanie napędem do bramy garażowej za pomocą aplikacji Home dostępnej na urządzenia marki Apple (iPhone, iPad, MacBook itd.).

  Cena : 630,00 zł
 • Kostka bazowa Hörmann z systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi napędów bram garażowych i wjazdowych Hörmann, zamków do zewnętrznych drzwi wejściowych oraz urządzeń elektrycznych z odbiornikiem BiSecur.

  Cena : 1 250,00 zł
 • Sterownik umożliwia proste i wygodne sterowanie napędem do bramy garażowej za pomocą aplikacji Home dostępnej na urządzenia marki Apple (iPhone, iPad, MacBook itd.).

  Cena : 584,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą integracje z systemem Apple HomeKit

  Cena : 3 229,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, fotokomórki, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota...

  Cena : 3 109,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą...

  Cena : 2 419,99 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą integracje z systemem Apple HomeKit.

  Cena : 2 894,99 zł
 • HORMANN Promatic 4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Promatic 4 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną wgarancję producenta. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą integracje z...

  Cena : 1 669,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic P4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 989,99 zł
 • HORMANN Supramatic P4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna M, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą integracje z systemem Apple HomeKit.

  Cena : 3 089,99 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu pilot 4-kanałowy oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za pomocą smartfona. Zestaw zawiera Bramkę Wifi umożliwiającą...

  Cena : 2 199,99 zł
 • HORMANN Supramatic E4 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram garażowych lub uchylnych. W komplecie znajduje się głowica napędu, wbudowany radioodbiornik, pilot 4-kanałowy, dwuczęściowa szyna K, oraz niezbędne akcesoria montażowe. Napęd do bram Hormann Supramatic E4 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota do bram lub za...

  Cena : 2 764,99 zł
 • Odrygluj swoje drzwi za pomocą unikalnych kodów wejściowych. Yale Smart Keypad jest idealnym dodatkiem do zamka Linus®. Nigdy więcej nie zostawiaj kluczy pod wycieraczką. Twórz własne kody dostępu, aby odryglować swój inteligentny zamek Yale bez tradycyjnego klucza lub smartfona. Działa tylko z inteligentnymi zamkami sterowanymi przez aplikację Yale Access.

  Cena : 294,99 zł
 • Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Linus® Smart Lock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi - bez względu na to, gdzie jesteś.

  Cena : 900,00 zł
 • Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Linus® Smart Lock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi - bez względu na to, gdzie jesteś.

  Cena : 900,00 zł
 • Wideo-wizjer YALE 500 zapewnia wszystkim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki możliwości podglądu tego, co się dzieje za drzwiami bez ich otwierania. Wideo wizjer wykorzystuje wyświetlacz wewnętrzny, który pozwala na podgląd osoby stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępując tradycyjny wizjer optyczny.

  Cena : 234,99 zł
 • Wideo-wizjer YALE 4500 zapewnia wszystkim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki możliwości podglądu tego, co się dzieje za drzwiami bez ich otwierania. Wideo wizjer wykorzystuje wyświetlacz wewnętrzny, który pozwala na podgląd osoby stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępując tradycyjny wizjer optyczny.

  Cena : 374,99 zł
 • Wideo-wizjer YALE 5800 zapewnia wszystkim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki możliwości podglądu tego, co się dzieje za drzwiami bez ich otwierania. Wideo wizjer wykorzystuje wyświetlacz wewnętrzny, który pozwala na podgląd osoby stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępując tradycyjny wizjer optyczny.

  Cena : 515,49 zł