Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Wyposażenie dodatkowe do napędów Hormann

Filtry

Dostępność
Stan:
Maks. ciężar bramy
Maks. szerokość skrzydła
Zasilanie

Promocje

Wyposażenie dodatkowe do napędów Hormann 

Wyposażenie dodatkowe do napędów do bram marki Homann takie jak zestawy SK przeznaczone do bram LineaMatic i SupraMatic zawierające lampę syginalizacyjną oraz fotokomórki. Ponadto w ofercie dostępne na przykład dodatkowe listwy zębate do napędów LineaMatic.

Oferowana lampa sygnalizacyjna ma za zadanie informować użytkowników o odbywającym się w danej chwili ruchu bramy natomiast fotokomórki bramowe zatrzymują bądź powodują ruch bramy w przeciwnym kierunku do aktualnego w momencie pojawienia się w ich świetle przeszkody. Całość zapewnia, że całość systemu bramowego a przede wszystkim związanego z nim bezpieczeństwa staje się kompletna. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Ocynkowana listwa zębata do bramy przesuwnej o grubości 8mm. Zestaw zawiera tuleje i śruby montażowe. Listwa zębata sprzedawana w odcinkach 1mb.

  Cena : 21,00 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 80x80x5mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach. Wózki bramowe posiadają możliwość regulacji wysokości.

  Cena : 357,50 zł
 • Odbiornik pracujący w technologii Bluetooth pozwalający sterować napędem za pomocą aplikacji w smartfonie. Odbiornik może być zastosowany do napędów marki Hormann jak również do każdego innego napędu dowolnego producenta.

  Cena : 480,29 zł
 • Listwa zębata do bramy CAME CGZF wykonana jest z nylonu z metalowym rdzeniem. Gwarantuje to wysoka wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo cichą i precyzyjną pracę bramy.

  Cena : 32,00 zł
 • Tworzywowa listwa zębata do bram przesuwnych z wzmocnieniem w formie mocnego stalowego rdzenia. Sprzedawana listwa w odcinkach o długość 500mm.

  Cena : 21,43 zł
 • Wózki i akcesoria do bram przesuwnych do profilu 70x70x4mm w kompletnym zestawie. Wózki bramowe są ocynkowane i posiadają możliwość wymiany łożysk w rolkach.

  Cena : 319,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki do bramy stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 265,00 zł
 • Zestaw Hormann SK zawiera fotokomórki stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie, które w momencie pojawienia się przeszkody w ich linii zatrzymują ruch bramy. Sam ruch natomiast sygnalizowany jest użytkownikom za pomocą lampy ostrzegawczej.

  Cena : 280,00 zł
 • Korzystny cenowo pakiet wózków jezdnych do bram przesuwnych samonośnych z szyną 80x80x5 mm, wraz z akcesoriami do montażu bramy. W komplecie znajdują się dwa wózki, rolka najazdowa z zakończeniem oraz uchwyt najazdu. Produkt ocynkowany.

  Cena : 342,31 zł
 • Wewnętrzny przycisk radiowy FIT 1, 868 MHz BiSecur to sterowany radiowo przycisk naścienny do obsługi napędów drzwi i bram firmy Hörmann. Dzięki dużemu przyciskowi sterującemu służy przede wszystkim do sterowania funkcją impulsową (brama otwarta – stop – brama zamknięta – stop itp.).

  Cena : 357,00 zł
 • Przycisk wewnętrzny radia FIT 2-1 868 MHz BiSecur (868-BS) jest następcą modelu wewnętrznego przycisku radiowego Hörmann FIT 2, BiSecur. Można go używać do obsługi maksymalnie dwóch napędów lub dwóch funkcji na jednym napędzie bramy.

  Cena : 357,00 zł
 • Bezprzewodowy przycisk wewnętrzny FIT 4, 868 MHz BiSecur to łatwy w montażu przycisk ścienny do napędu bramy Hörmann. Przycisk ten ma w sumie cztery przyciski, za pomocą których można sterować maksymalnie czterema różnymi funkcjami. Urządzenie nadaje się do wszystkich napędów Hörmann wyposażonych w odbiornik BiSecur 868 MHz.

  Cena : 357,00 zł
 • Oferowany tutaj przycisk wewnętrzny BiSecur FIT 5, 868 MHz nadaje się jako praktyczny włącznik ścienny do napędu bramy Hörmann. W sumie posiada cztery klawisze funkcyjne i jeden przycisk do sprawdzania statusu.

  Cena : 430,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 140,00 zł
 • Dzięki opcjonalnemu przekaźnikowi Hörmann HOR 1 napęd bramy garażowej może być jeszcze bezpieczniejszy. Dzięki temu rozwiązaniu oświetlenie garażu można wygodnie sterować za pomocą napędu bramy garażowej SupraMatic i włączać jednym naciśnięciem przycisku. W zależności od potrzeb oświetlenie może pełnić funkcję sygnału ostrzegawczego (miganie) lub...

  Cena : 450,00 zł
 • Adapter Uniwersalny UAP 1 HCP Hormann

  Cena : 399,99 zł