Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odboje rampowe

Filtry

Dostępność
Stan:
Kolor

Promocje

Odboje rampowe 

Odboje do ramp przeładunkowych służą do ochrony czoła doku załadunkowego i zapewniają bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego. Odboje do ramp przemysłowych wykonane są z wysokiej jakości gumy o twardości 65-70° Shoer'a co zapewnia ich wysoką jakość i długie użytkowanie. Oferowane odbojniki rampowe posiadają otwory na śruby montażowe oraz wgłębienia na nakrętkę co pozwala na bezpieczny i stabilny montaż odbojnika. Odbojniki do ramp oferujemy równiez w kompletach z płytami montażowymi lub osłonami stalowymi.
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x100 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-100. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 172,50 zł
 • Odbojnik gumowy rampowy o wymiarach 500x250x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Nasze odbojnice rampowe są zamiennikiem dla systemów przeładunkowych Promstahl odboje gumowe PBGP oraz systemu Hormann odboje gumowe DB15.

  Cena : 219,75 zł
 • Odbojniki rampowe dojazdowe o wymiarach 500x250x140 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-140. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 320,00 zł
 • Odbojnik dojazdowy do ramp przeładunkowych o wymiarach 310x260x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 177,12 zł
 • Odbojnik rampowy o wymiarach 500x250x50 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-50. Odboje do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 150,87 zł
 • Kotwa trzpieniowa do dużych obciążeń, z pojedynczym klipsem, stal węglowa ocynkowana na biało. Kotwa wykorzystywana jest do montazu gumowych odbojników rampowych.

  Cena : 11,00 zł
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x80 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-80. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 165,59 zł

Odboje gumowe do ramp przeładunkowych

Odbojnice gumowe do ramp montowane są na czole rampy przeładunkowej. Gumowe odbojniki rampowe pozwalają na bezpieczny i bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego do doku załadunkowego. Odboje rampowe chronią tym samym elewację budynku oraz podjeżdżający samochód przez uszkodzeniem.

W ofercie posiadamy odbojniki rampowe w pięciu rozmiarach. Są to kolejno odbojnice gumowe o wymiarach 450x200x100mm, 500x250x100mm 500x250x140mm, 310x260x100 oraz 500x250x50mm. Wszystkie oferowane odbojniki rampowe wykonane są z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Taka twardość odbojnika powoduje, że odbój nie będzie kruszał i pękał a jego zużycie wynikać będzie tylko z normalnego użytkowania. Odbojniki rampowe odporne są również na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jakość oferowanych gumowych odbojników rampowych

Oferowane w naszym sklepie gumowe odbojniki do ramp przeładunkowych są produkcji polskiej. Odbojniki rampowe wykonane są z bardzo wysokiej jakości gumy co zdecydowanie wyróżnia je z odbojników rampowych dostępnych na rynku pochodzących najczęściej z chin.

Montaż gumowych odbojników rampowych

Odbojnice do ramp przeładunkowych montowane są do elewacji budynku za pomocą kotw montażowych. Każdy odbojnik rampowy posiada dwa otwory montażowe. Otwory montażowe w odbojach rampowych posiadają wgłębienie na nakrętkę. W przypadku oferowanych odbojników zaleca się ich montaż za pomocą kotw o średnicy M16 oraz minimalnej długości 200mm.

W przypadku zniszczonych elewacji zaleca się montaż odbojników rampowych za pomocą płyt montażowych. Płytę montażową montujemy na stałe do elewacji tworząc w ten sposób płaszczyznę do montażu odboju rampowego. Zastosowanie takiego rozwiązania ułatwia również późniejszą wymianę zużytych odbojników rampowych. Płyty montażowe wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 5mm.

Dodatkowe zabezpieczenie gumowych odbojników rampowych

Chcąc dodatkowo zabezpieczyć odbojnik rampowy przed niszczeniem w wyniku jego eksploatacji można zastosować dodatkowo stalową osłonę odbojnika rampowego. Takie rozwiązanie pozwala znacząco wydłużyć żywotność gumowego odboju rampowego. Osłona stalowa odboju do ramp to blacha o grubości 10mm, trójstronnie gięta, która montuje się na gumowy odbojnik rampowy zabezpieczając go tym samym przed bezpośrednim kontaktem z odbojnikiem naczepy samochodu ciężarowego.

Zastosowanie stalowej osłony odbojnika rampowego zalecane jest również w przypadku gdy warunki podjazdu uniemożliwiają precyzyjny dojazd samochodu ciężarowego co w efekcie kończy się zrywaniem gumy odbojnika rampowego.

Osłona stalowa odboju do ramp jest ocynkowana ogniowo co zabezpiecza ją przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oferowane w naszym sklepie osłony stalowe przystosowane są do oferowanych przez nas odbojników do ramp przeładunkowych.

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.