Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram dwuskrzydłowych Hormann

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Rodzaj napędu
Maks. szerokość skrzydła
Maks. ciężar skrzydła

Promocje

Napędy do bram dwuskrzydłowych Hormann 

Napędy do bram uchylnych Hormann RotaMatic oferowane są w różnych wariantach w zależności od ciężaru skrzydła bramy oraz dodatkowego wyposażenia znajdującego się w zestawie. Napęd do bram wjazdowych Hormann RotaMatic to gwarancja jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Napęd do bramy posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

W sprzedaży znajdują się dwa warianty siłowników. Pierwszy przeznaczony jest do bram uchylnych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg drugi natomiast znajdzie zastosowanie przy bramie, której skrzydło ważdy do 400kg. Oferowane napędy do bram uchylnych Hormann RotaMatic pochodza z polskiej oficjalnej dystrybucji. Siłowniki Hormann posiadają w zestawie wszystkie niezbędne do montażu elementy i akcesoria. Na napędy udzielana jest pełna gwarancja producenta.
 • HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 250 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 210,00 zł
 • Siłownik HORMANN RotaMatic 2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 220 kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 2 760,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 3 590,00 zł
 • Napęd do bramy HORMANN RotaMatic P2 jest kompletnym, gotowym do montażu napędem przeznaczonym do bram dwuskrzydłowych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg i jego szerokości do 2500mm. Napęd Hormann posiada technologię BiSecur pozwalającą na sprawdzanie za pomocą pilota statusu otwarcia bramy.

  Cena : 4 040,00 zł

Napędy do bram dwuskrzydłowych Hörmann– elegancka innowacyjność

Inwestując w napędy do bram dwuskrzydłowych Hörmann, zyskujesz rozwiązania, które łączą elegancję z innowacyjnością. Produkty tej czołowej niemieckiej marki są znane na całym świecie za swoją niezrównaną jakość i długowieczność.

Na naszej stronie Bramowe.pl oferujemy szeroki wybór napędów do bram garażowych. Proponujemy zakup produktów zaprojektowanych do różnych rodzajów bram m.in. napędy do bram dwuskrzydłowych. Wśród asortymentu znajdują się wyroby Hörmann.

Wybór tej marki i jej napędów to nie tylko wybór innowacji, ale przede wszystkim wygody. Sterowanie bramą staje się łatwe i proste, a jej obsługa to już nie kłopot, ale czysta przyjemność!

Napęd do bramy dwuskrzydłowej Hörmann – co wpływa na wybór odpowiedniego modelu?

Wybór odpowiedniego modelu napędu Hörmann zależy przede wszystkim od charakterystyki danej bramy, czyli jej wielkości i ciężaru skrzydeł.

Napęd do bramy dwuskrzydłowej Hörmann RotaMatic 2 to rozwiązanie przeznaczone do bram o maksymalnym ciężarze skrzydła do 250 kg i szerokości do 2500 mm. Z kolei RotaMatic P2 obsługuje bramy o wadze skrzydła do 400 kg i szerokości do 2500 mm. Obie wersje objęte są 5-letnią gwarancją.

Napęd bramy dwuskrzydłowej Hörmann i BiSecur – standard komfortu i bezpieczeństwa

Jedną z najważniejszych cech, które wyróżniają napęd bramy dwuskrzydłowej Hörmann na tle konkurencji, jest wspomniana wyżej technologia BiSecur. To nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie stanu bramy za pomocą pilota.

BiSecur to nie tylko zdalne otwieranie i zamykanie bramy. To przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, gwarantujące pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w pobliżu Twojego domu. Technologia ta jest szyfrowana, co oznacza, że sygnał wysyłany do napędu bramy jest chroniony przed ewentualnymi próbami włamania.

Hörmann – napędy do bram dwuskrzydłowych i ich montaż

Jeśli chcesz zakupić najwyższej jakości systemy do bram, zapoznaj się z marką Hörmann. Napędy do bram dwuskrzydłowych to prawdziwy bestseller w jej asortymencie. To połączenie nowoczesnej technologii, wysokiej jakości wykonania, trwałości i zadowalającej ceny.

Jednym z wielu atutów napędów Hörmann jest ich łatwość montażu. Wszystkie potrzebne komponenty do samodzielnej instalacji są zawarte w zestawie. Nawet jeśli nie jesteś doświadczony w pracach manualnych, powinna nie stanowić ona dla Ciebie wyzwania. W przypadku problemów zawsze warto skorzystać z pomocy fachowców!

Pamiętaj, że napędy do bram dwuskrzydłowych to gwarancja satysfakcji oraz bezawaryjnej i płynnej pracy przez wiele lat. Zapraszamy do Bramowe.pl!