Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Stopery i odbojniki do bram

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja

Promocje

Stopery i odbojniki do bram 

Odbojniki zewnętrzne z płytką stosowane są do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz podwieszanych, a także furtek.W ofercie posiadamy również stalowe stopery do bram skrzydłowych dedykowane do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Stopery i odbojniki posiadają otwory do przykręcenia. W ofercie posiadamy również stopery gumowe, montowane na zakończeniu profilu bramowego. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
 • Stalowy stoper do bramy (ogranicznik, odbój). Stoper dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Posiada otwory montażowe do przykręcenia.

  Cena : 15,92 zł
 • Stalowy stoper (ogranicznik, odbój) do bram skrzydłowych. Dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Stoper do bramy jest ocynkowany dzięki czemu zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych.

  Cena : 13,84 zł
 • Stalowy stoper do bramy (ogranicznik, odbój). Stoper dedykowany do montażu u zbiegu skrzydeł bramy. Posiada otwory montażowe do przykręcenia.

  Cena : 14,67 zł
 • Odbojnik do bramy dwuskrzydłowej zewnętrzny z płytką o wymiarach 100x100mm, stosowany do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz podwieszanych, a także furtek. Stoper do bramy może być przykręcony lub przyspawany do podłoża. Obój do bramy jest ocynkowany dzięki czemu zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych,

  Cena : 24,30 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Stoper do bramy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 60x60mm.

  Cena : 25,73 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Stoper przeznaczony jest do profilu o wymiarach 80x80mm.

  Cena : 28,07 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik przeznaczony do profilu o wymiarach 30x30mm. Odbój posiada śruby montażowe.

  Cena : 16,46 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik przeznaczony jest do profilu o wymiarach 70x70mm.

  Cena : 28,07 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbojnik gumowy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 40x40mm.

  Cena : 16,46 zł
 • Gumowy odbojnik bramowy na metalowym kątowniku montowany na zakończeniu profilu bramowego. Odbój gumowy przeznaczony jest do profilu o wymiarach 50x50mm.

  Cena : 24,90 zł