Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Osłony stalowe odbojników

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja

Promocje

Osłony stalowe odbojników 

Oferowana osłona stalowa trójstronnie gięta służy do zabezpieczenia gumowego odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu takimi jak uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania odbojników rampowych. Osłona stalowa założona na odbojnik rampowy zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Oferowane przez nas osłony odbojników wykonane są z blachy o grubości 10mm. Osłona stalowa jest ocynkowana ogniowa i dzięki temu zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych.

Osłony stalowe odbojników rampowych posiadają dwa otwory montażowe oraz wglębienie na nakrętkę co pozwala na ich bezpieczny i stabilny montaż. Wszystkie oferowane przez nas osłony stalowe odbojników są kompatybilne z oferowanymi przez nas odbonikami do ramp przeładunkowych. W przypadku zapotrzebowania na niestandardowe osłony prosimy o kontak telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
  • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 310x260x100mm.

    Cena : 352,59 zł
  • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 500x250x100mm oraz 500x250x140mm.

    Cena : 442,79 zł
  • Osłona stalowa służy do zabezpieczenia odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu. Osłona założona na odbojnik zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Osłona stalowa jest kompatybilna z odbojnikiem 450x200x100mm.

    Cena : 368,99 zł

Pytania i odpowiedzi

Czy płyta / osłona jest odporna na warunki atmosferyczne

Tak, płyty i osłone stalowe odbojników rampowych, które oferujemy są ocynkowane ogniowo a co za tym idzie są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Czy nasze płyty / osłony posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas płyty stalowe oraz osłony odbojników rampowych posiadają pełną gwarancję producenta.

Czy płyty / osłony pasują do naszych odbojników rampowych ?

Tak, oferowane przez nas płyty stalowe i osłony pasują do odbojników rampowych, które posiadamy w ofercie naszego sklepu.