Kod rabatowy Minikowo23 na darmową wysyłkę do końca roku od 50zł!
Kontakt z nami: 507 075 771

Wózki do profili 20x20x2

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Do profilu

Wózki do profili 20x20x2 

Wózki i rolki do systemów przesuwnych przeznaczone do profilu 20x20 wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dostępne w ofercie wózki posiadają metalowe rolki. Wózki i rolki są ocynkowane dzięki czemu odporne są na działanie czynników zewnętrznych. Wózki idealnie nadaje się do wykorzystania w budowie elementów podwieszanych, bram oraz drzwi podwieszanych z wykorzystaniem szyny. Wózki są produkcji polskiej co daje gwarancję solidnego i trwałego wykonania oraz dostępności części zamiennych.
  • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Rolka posiada płaskownik z dwoma otworami montażowymi.

    Cena : 17,00 zł
  • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Wózek posiada cztery rolki oraz płaskowanik z otworami montazowymu dzięki czemu można go przykręcić w miejsce montażu.

    Cena : 20,70 zł
  • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Rolka posiada płaskowanik z otworami montazowymu dzięki czemu można go przykręcić w miejsce montażu.

    Cena : 12,15 zł