Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Wózki do profili 20x20x2

Filtry

Dostępność
Stan:
Producent
Gwarancja
Do profilu

Promocje

Wózki do profili 20x20x2 

Wózki i rolki do systemów przesuwnych przeznaczone do profilu 20x20 wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dostępne w ofercie wózki posiadają metalowe rolki. Wózki i rolki są ocynkowane dzięki czemu odporne są na działanie czynników zewnętrznych. Wózki idealnie nadaje się do wykorzystania w budowie elementów podwieszanych, bram oraz drzwi podwieszanych z wykorzystaniem szyny. Wózki są produkcji polskiej co daje gwarancję solidnego i trwałego wykonania oraz dostępności części zamiennych.
 • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Rolka posiada płaskownik z dwoma otworami montażowymi.

  Cena : 15,99 zł
 • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Wózek posiada cztery rolki oraz płaskowanik z otworami montazowymu dzięki czemu można go przykręcić w miejsce montażu.

  Cena : 19,99 zł
 • Wózek do bram przesuwnych podwieszanych do profilu 20x20x2mm o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 40kg. Dostępne wózki są ocynkowane, a dzięki temu zabezpieczone przed korozją. Rolka posiada płaskowanik z otworami montazowymu dzięki czemu można go przykręcić w miejsce montażu.

  Cena : 9,79 zł
 • Profil bramowy o grubości ścianki 2mm i wymiarach 20x20mm wykonany z czarnej blachy. Oferowany ceownik półzamknięty może służyć do budowy bramy lub drzwi przesuwnych. Oferta dotyczy profili o długości 2m.

  Cena : 45,00 zł