Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odrdzewiacz do śrub SMAR K2 VULCAN 500ml

W115

K2
Gwarancja: 24 miesiące
Pojemność: 500ml
Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN to wysoce skuteczny preparat ułatwiająsy poluzowanie i odkręcanie zapieczonych i skorodowanych śrub. Odrdzewiacz do śrub dzięki innowacyjnej formule przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę.

Więcej szczegółów

Odrdzewiacz do śrub SMAR K2 VULCAN 500ml 5 1 5 3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 3

16,36 zł netto 20,12 zł brutto

Wysyłka 1-3 dni robocze

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN 500ml

Odrdzewiacz do śrub K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych. Dzięki swojej innowacyjnej formule, odrdzewiacz szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę. Po zastosowaniu na spryskanej powierzchni pojawia się cienka warstwa ochronna, zapewniająca długotrwałe zabezpieczenie przed ponownym pojawieniem się korozji oraz idealne smarowanie.

Dzięki swojej innowacyjnej recepturze odrdzewiacz do śrub K2 Vulcan nadaje się do stosowania w elementach narażonych na wysoką, jak i niską temperaturę. K2 Vulcan wyposażony jest w wygodny aplikator ze słomką, który pozwala precyzyjnie spryskać nawet najbardziej niedostępne elementy, lub nanieść produkt szerokim strumieniem na dużą powierzchnię.

Jak stosuje się odrdzewiacz do śrub ?

Wystarczy spryskać zardzewiałą śrubę albo nakrętkę i odczekać kilka minut, aby dać mu czas na działanie. W przypadku bardzo mocno zardzewiałych i zapieczonych śrub można wspomóc działanie odrdzewiacz, delikatnie opukując śrubę z góry. Odrdzewiacz do śrub K2 Vulcan wyposażony jest w wygodny aplikator ze słomką, który pozwala precyzyjnie spryskać nawet najbardziej niedostępne elementy, lub nanieść produkt szerokim strumieniem na dużą powierzchnię. Odrdzewiacz do śrub doskonale sprawdza się w warsztacie samochodowym oraz w domu i ogrodzie. Odrddzewiacz nie zawiera silikonu, jest bezpieczny dla sond lambda oraz innych czujników elektrycznych.

Jak działa odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN ?

Dwufazowo. Jak pamiętamy, przy odkręcaniu zardzewiałych albo zapieczonych śrub bardzo mocno przeszkadzają warstwy utlenionego żelaza albo jego pochodnych, będące wynikiem działania korozji. Odrdzewiacz K2 Vulcan z łatwością rozpuści rdzę, dzięki czemu bez wysiłku odkręcisz każdą śrubę.

Druga faza działania to nasmarowanie trzpienia śruby albo wewnętrznej części nakrętki za pomocą specjalnych substancji smarujących. Odrdzewiacz do śrub K2 Vulcan poza pomocą w odkręcaniu zapieczonych śrub, zmniejsza współczynnik tarcia, smaruję i zabezpiecza przed ponownym skorodowaniem. Dodatkowo potrafi rozpuścić drobne zabrudzenia typu: zaschnięty smar, klej, guma i inne substancje, mogących utrudniać odkręcenie śruby albo nakrętki. Ponadto zadziała on sprawnie w każdej temperaturze.
symbol odrdzewiacza: W115
producent odrdzewiacza: K2
pojemność: 500ml
rozprowadzanie smaru: spray
Odrdzewiacz do śrub
Odrdzewiacz do nakrętek K2

Inne produkty w tej samej kategorii: