Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe 

Brands Odbojniki gumowe wykonane są z wysokiej jakości materiału o twardości 65-70° Shore'a, odpornego na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Oferowane zderzaki gumowe mogą być stosowane w naczepach samochodów ciężarowych zapewniając bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku lub rampy przeładunkowej. Odbojnik gumowy może być również użyty w innych dowolnych zastosowaniach wymagających gumowych kostek spełniających rolę np amortyzatora gumowego.

Odbój gumowy ze śrubą może też być zastosowany między innymi jako odboje do przyczepki, odbojnik do bramy, odbojniki gumowe samochodowe, zderzaki gumowe, odbojnik do bramy dwuskrzydłowej, odbojnik do bramy przesuwnej, odboje gumowe do przyczep oraz w wielu innych zastosowaniach. Oferowane odbojniki gumowe są produkcji polskiej co daje gwarancję ich solidnego i trwałego wykonania, które przekłada się na długi czas użytkowania. Odboje gumowe pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji bezpośrednio od producenta. Na zderzaki gumowe nasi klienci otrzymują pełną gwarancję.

Odbojniki gumowe w różnych rozmiarach posiadają jeden, dwa lub trzy otwory montażowe na śrubę mocującą oraz wgłębienie na nakrętkę co pozwala na ich stabilny i bezpieczny montaż. Przy bardzo dużych zamówieniach możliwe jest wykonanie formy o dowolnych rozmiarach pozwalających na produkcję odbojników gumowych, których nie posiadamy aktualnie w ofercie. Wszystkie zapytania na niestandardowe wykonanie odbojników gumowych prosimy kierować telefoczninie lub e-mailowo.
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 100x100x100mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Zderzak gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 34,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 60x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

  Cena : 12,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 80x80x80mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 17,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 130x70x40mm montowany na dwie śruby. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 15,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x80x90mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 25,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

  Cena : 17,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 400x80x70mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 44,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 435x75x75mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 44,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x70x30mm montowany na dwie śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 15,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 350x100x100mm montowany na jedną śrubę. Zderzak gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 65,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 60x30x22mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 3,99 zł
 • Odbojnik gumowy 160x120x80mmKolor: czarny Wysokość: 60mm Szerokość: 120mm Długość: 160mm Ilość otworów montażowych: 4 Stan: Nowy Waga: 0,50kg Gwarancja: 24 miesiąceOdbojnik gumowy o wymiarach160x120x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych...

  Cena : 38,49 zł
 • Odbój odbojnik gumowy 200x100x65mmProducent: Bramowe.pl Kolor: czarny Wysokość: 65mm Szerokość: 100mm Długość: 200mm Ilość otworów montażowych: 2 Stan: Nowy Waga: 2kg Gwarancja: 24 miesiąceOdbojnik gumowy o wymiarach 200x100x65mm  montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być...

  Cena : 30,99 zł