Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojniki gumowe

Promocje

Odbojniki gumowe 

Odbojniki gumowe wykonane są z wysokiej jakości materiału o twardości 65-70° Shore'a, odpornego na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Oferowane zderzaki gumowe mogą być stosowane w naczepach samochodów ciężarowych zapewniając bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku lub rampy przeładunkowej. Odbojnik gumowy może być również użyty w innych dowolnych zastosowaniach wymagających gumowych kostek spełniających rolę np amortyzatora gumowego.
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 80x80x80mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 18,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 350x100x100mm montowany na jedną śrubę. Zderzak gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 72,15 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x100x65mm montowany na dwie śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 37,71 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 400x80x70mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 48,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 435x75x75mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 55,76 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

  Cena : 19,99 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach160x120x80mm montowany na cztery śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 45,92 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 100x100x100mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Zderzak gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 26,24 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x80x90mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce.

  Cena : 29,52 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 130x70x40mm montowany na dwie śruby. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 14,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 60x30x22mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 4,10 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x70x30mm montowany na dwie śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 16,20 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 60x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

  Cena : 13,94 zł
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x100 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-100. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 184,50 zł
 • Odbojnik gumowy rampowy o wymiarach 500x250x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Nasze odbojnice rampowe są zamiennikiem dla systemów przeładunkowych Promstahl odboje gumowe PBGP oraz systemu Hormann odboje gumowe DB15.

  Cena : 199,00 zł
 • Odbojniki rampowe dojazdowe o wymiarach 500x250x140 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-140. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 299,00 zł
 • Odbojnik dojazdowy do ramp przeładunkowych o wymiarach 310x260x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 177,12 zł
 • Odbojnik rampowy o wymiarach 500x250x50 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-50. Odboje do ramp montowane są na dwie kotwy.

  Cena : 150,87 zł
 • Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x80 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-80. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

  Cena : 165,59 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 170x40x20mm montowany na dwie śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 15,99 zł

Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe wykonane są z bardzo wysokiej jakości gumy co przekłada się na ich długą żywotność. Odboje gumowe nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji. Odbojniki gumowe odporne są na warunki atmosferyczne takie jak deszcz lub mróz. Odboje gumowe wykonane się z gumy o twardości 65-70° Shore'a.

Odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Odboje pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta. Oferowane odbojniki gumowe są w kolorze czarnym i posiadają w zależności od modeli jeden, dwa, trzy lub cztery otwory montażowe. Każdy otwór montażowy odbojnika gumowego posiada również wgłębienie na nakrętkę.

Zastosowanie odbojników gumowych

Odbojnik gumowy ze śrubą może być zastosowany między innymi jako odbój do przyczepy samochodowej zapewniając w ten sposób bezpieczny i bezszkodowy podjazd pojazdu pod rampę przeładunkową. Odbojniki gumowe mogą znaleźć zastosowanie również jako odbojnik do bramy lub amortyzator gumowy do innych zastosowań.

Niestandardowe wymiary odbojników gumowych

Poza odbojnikami gumowych w wymiarach oferowanych w naszym sklepie istnieje możliwość wykonania odbojników w rozmiarach niestandardowych. Każdego kto jest zainteresowany odbojnikami gumowymi w wymiarach niestandardowych prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem e-mail. W wiadomości prosimy szczegółowo opisać wymiary potrzebnego odbojnika gumowego. Nie wykonujemy odbojników gumowych niestandardowych w pojedynczych sztukach.

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.