Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Napędy do bram dwuskrzydłowych Came

Promocje

Napędy do bram dwuskrzydłowych Came 

Napędy Came AXI/AXL/ATS przeznaczone do automatyzacji bram uchylnych oferowane w kilku wariantach w zależności od ciężaru bramy oraz zawartego w komplecie wyposażenia dodatkowego. Podstawowy napęd Came AXL przeznaczony jest do bram o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej 2,2 metry i maksymalnej wadze skrzydła do 220 kg, napęd z oznaczeniem AXI20 obsłuży bramy o maksymalnej długości skrzydła 2 metry i maksymalnej wadze skrzydła do 250 kg, natomiast model AXI25 udźwignie bramy o długości skrzydła do 2,5 metra i wadze maksymalnej skrzydła do 300 kg. Z kolei napęd z oznaczeniem ATS będzie odpowiedni do bram o długości skrzydła do 3 metrów i maksymalnej wadze skrzydła do 300 kg. Siłowniki do bram (z wyjątkiem Came AXL) posiadają możliwość zdalnego sterowania za pomocą modułu Came Connect.

Sprzedawane przez nas napędy do bram dwuskrzydłowych Came są produktami oryginalnymi i pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji. Na wszystkie oferowane napędy do bram Came udzielana jest pełna gwarancja producenta.

Napędy do bram dwuskrzydłowych Came – czym wyróżniają się na rynku automatyki bramowej?

Do bram uchylnych poleca się napędy do bram dwuskrzydłowych Came. Cechuje je przede wszystkim stabilne działanie, niezależnie od warunków atmosferycznych czy rozmiarów bramy. Instalując je, zyskujesz pewność niezawodnego działania, a także komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. To inwestycja, która przynosi wieloletnie korzyści.

W Bramowe.pl oprócz produktów Came oferujemy również napędy do bram dwuskrzydłowych innych marek, które cieszą się powszechnym uznaniem wśród klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do zakupów!

Napęd do bram dwuskrzydłowych Came i jego rodzaje

Atrakcyjność oferowanych napędów do bram Came wynika z różnorodności modeli, które dostosowywane są zarówno do specyficznych warunków bramy, jak i do wymagań klienta.

Jeżeli szukasz napędu do bramy o skrzydłach o długości do 2,2 metra i wadze nieprzekraczającej 220 kg, proponujemy napęd Came AXL. Natomiast modele AXI20 i AXI25 dedykowane są dla bram o długości skrzydła od 2 do 2,5 metra i maksymalnej wadze skrzydła od 250 do 300 kg. Dla największych bram o długości skrzydła do 3 metrów i wadze do 300 kg idealnym rozwiązaniem będzie napęd ATS.

Napęd do bram dwuskrzydłowych Came, z wyjątkiem modelu AXL, ma możliwość zdalnego sterowania za pomocą Came Connect. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, którego na pewno docenią wszyscy ceniący sobie komfort i nowoczesne technologie.

Napęd Came w bramach dwuskrzydłowych – rozszerz jego możliwości

Systemy automatyki Came to nie tylko napędy, ale również mnóstwo dodatkowych urządzeń, które znacznie zwiększają komfort użytkowania bramy.

Proponowane przez nas rozwiązania w postaci lamp sygnalizacyjnych to gwarancja wzmożonej bezpieczeństwa. Lampy te włączają się podczas każdego otwierania lub zamykania bramy, ostrzegając o jej ruchu. Dzięki temu zarówno mieszkańcy, jak i osoby postronne są informowane o działaniu urządzenia.

Bezpieczeństwa dodają również fotokomórki, które są niezbędnym elementem chroniącym przed ewentualnymi kolizjami. Piloty to natomiast synonim wygody. Dzięki nim bez wychodzenia z samochodu możesz zarządzać swoją bramą, co jest niezwykle praktyczne zwłaszcza w sezonie zimowym.

Zawarta w ofercie opcja rozbudowania systemu o funkcje sterowania za pomocą Came Connect daje Ci pełną kontrolę nad bramą, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. W ten sposób napęd Came staje się integralną częścią Twojego inteligentnego domu.

Came – napędy do bram dwuskrzydłowych w ofercie Bramowe.pl

Szukasz nowoczesnego, bezpiecznego i niezawodnego napędu? Wybierz produkty Came! Napędy do bram dwuskrzydłowych od tej marki znajdziesz w ofercie Bramowe.pl. Są one łatwe w montażu, energooszczędne i ciche w działaniu. To istotne szczególnie dla ludzi, którzy cenią sobie spokój i komfort.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem napędów do bram garażowych. Tylko u nas znajdziesz produkty spełniające najwyższe standardy jakości i niezawodności!