Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

NAPĘD do BRAMY GARAŻOWEJ siłownik CAME HOME HG 600

001PLU0050

Came
Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj napędu: Do bram garażowych
Maks. powierzchnia bramy: 10 m2
Maks. wysokość bramy: 2,7m
Zasilanie: 230V
Siła ciągu siłownika: 600N

Kompletny napęd do bramy garażowej CAME HG600 jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 10m2 i maksymanlej wysokości 2,7m. Zestaw zawiera szynę z łańcuchem o długości 3,3m dzieloną na dwie części z łącznikiem.

Więcej szczegółów

NAPĘD do BRAMY GARAŻOWEJ siłownik CAME HOME HG 600 4.67 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.67 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 6

486,99 zł netto 599,00 zł brutto

Wysyłka 24H

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Napęd Came HOME HG 600 SL do bramy garażowej

Oferowany napęd do bram garażowych Came HG600 to kompletny zestaw pozwalający w pełni zautomatyzować proces otwierania oraz zamykania segmentowej bramy garażowej tak abyśmy nie musieli obsługiwać jej ręcznie. Siłownik Came HG600 może być zastosowany do nowej jak również do już istniejącej bramy garażowej. Napęd do bram Came HG600 można zamontować do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 10m2 oraz o maksymalnej wysokości 2,7m.

Napęd do bramy garażowej Came HG600 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Zestaw zawiera głowicę Came HG600 z wbudowaną centralą, dzieloną szynę z łańcuchem o łącznej długości 3,3m, wbudowany sterownik radiowy pracujący na radiolinii Came Space, bezprzewodowy czterokanałowy pilot breloczkowy Came Space, akcesoria montażowe, linkę z uchwytem do ręcznego rozryglowania napędu oraz instrukcję w języku polskim. Siłownik do bram Came HG600 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta.

Specyfikacja techniczna napędu do bram Came HG600

maksymalna powierzchnia bramy: 10 m2
maksymalna wysokość bramy: 2,7m
symbol napędu do bramy garażowej: HG600
zasilanie sieciowe napędu do bramy 230V
pobór mocy w trybie stand by: 3,5W
silnik: 24V DC / 100W
siła ciągu siłownika: 600N
moment obrotowy na wale: 7 Nm
średnia prędkość: 5,77 m/min
stopień ochrony: IP22
temperatura pracy: -20 - +50 stopni Celsjusza
waga: 7kg

W skład zestawu napędu do bram garażowych Came HG600

Głowica napędu Came HG600 z wbudowaną centralą
Wbudowany radioodbiornik Came Space
Pilot do bramy czterokanałowy Came Space
Dzielona, dwuczęściowa szyna do napędu o łącznej długości 3,3m
Kompletne akcesoria montazowe
Instrukcja montażu oraz obsługi w języku polskim
Karta gwarancyjna producenta

Sterowanie napędem do bramy garażowej Came HG600

Napęd do bramy garażowej Came HG600 standardowo obsługiwany jest za pomocą bezprzewodowego pilota breloczkowego. Oferowany w zestawie nadajnik do napędu jest czterokanałowy. Pilot pracuje na radiolinii Came Space i częstotliwości 433,92Mhz. Radiolinia Came Space zapewnia zmiennokodową komunikację pilota z napędem do bramy co przekłada się na większe niż w przypadku pilotów stałokodowych bezpieczeństwo przesyłanego sygnału.

Siłownik do bramy garażowej Came HG600 posiada możliwość podłączenia dodatkowego urządzenia sterującego. Może to być przewodowy włącznik natynkowy, pilot dopuszkowy lub klawiatura kodowa. W napędzie do bram garażowych Came HG600 mamy ponadto możliwość podłączenia dodatkowego radioodbiornika radiowego co pozwala na przystosowanie napędu do obsługi przez piloty pracujących na innych radioliniach co pozwoli obsługiwać go pilotem od napędów innych marek. Napęd do bramy garażowej

Funkcjonalność napędu do bram garażowych Came HG 600

Napęd do bramy garażowej Came HG600 spełnia obecne wymogi bezpieczeństwa. Napęd do bram Came HG600 posiada ślimakową przekładnię samohamowną smarowaną smarem plastycznym. Przekładnia napędu Came HG600 umieszczona została w w korpusie z odlewanego ciśnieniowo aluminium zespoloną z silnikiem 24V DC. Napęd do bramy garażowej Came HG600 posiada obudowę z tworzywa ABS z lampą oświetlającą wnętrze garażu.

Wewnątrz napędu do bramy znajduje się centrala sterująca. Sam napęd Came HG600 zamontowany jest do szyny transmisyjnej z ocynkowanej blachy z uchwytem do montażu napędu i mechanizmem regulacji napięcia łańcucha. Napęd posiada system awaryjnego odblokowania wózka. Napęd do bramy posiada funkcję automatycznego zamykania.

Bezpieczeństwo podczas użytkowania napędu do bram Came HG600

Napęd Came HG600 posiada funkcję ponownego otwarcia podczas zamykania. Wykrycie przez fotokomórki przeszkody w świetle bramy garazowej powoduje odwrócenia kierunku ruchu napędu i całkowite otwarcie bramy. Napęd do bramy Came HG posiada czujnik przeciążenia stale monitorujący ruch skrzydła bramy. Jeżeli skrzydło napotka przeszkodę to czujnik napędu natychmiast odwraca kierunek ruchu skrzydła bramy.

Pytania i odpowiedzi

Czy napęd do bramy mogę zamontować samodzielnie ?

Tak, napęd do bramy możesz zamontować samodzielnie zgodnie z załączoną do zestawu instrukcją. Wystarczy podstawowa znajomość mechaniki i elektroniki. Gwarancja udzielana jest na sam napęd bez usługi montażu. Jeśli zdarzy się reklamacja napędu do bramy będziesz musiał go zdemontować i desłać do nas. Jeśli chcesz mieć również gwarancję na usługę montażu napędu do bramy zleć go wykwalifikowanej firmie, która taką gwarancję zapewni.

Czy do montażu napędu muszę jeszcze coś dokupić ?

Nie, oferowany zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy potrzebne do prawidłowego montażu i działania napędu do bramy. Jeśli zależy Ci na dodatkowych funkcjonalnościach napędu możesz dokupić osprzęt dodatkowy, który jednak nie jest konieczny do jego działania.

Czy napęd do bramy posiada gwarancję ?

Napęd do bramy pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta. Kupując napęd przez internet dostajecie
państwo gwarancję na produkt bez montażu. W przypadku odsyłania napędu na reklamację jego demontaż leży po stronie kupującego.

Inne produkty w tej samej kategorii: