Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbój gumowy 80x80x80mm Zobacz większe

Odbój odbojnik gumowy 80-80-80

2-01-19-013

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 0,6kg
Wysokość: 80mm
Szerokość: 80mm
Długość: 80mm
Ilość otworów montażowych: 1
Odbojnik gumowy o wymiarach 80x80x80mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 80-80-80 5 1 5 7

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 7

14,63 zł netto 18,00 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbojnik gumowy 80x80x80mm

Odbojnik gumowy - kostka - o wymiarach 80x80x80mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach. Odbój gumowy poiada otwór na jedną śrubą wraz z wgłębieniem na nakrętkę. Oferowany odbojnik gumowy jest w kolorze czarnym.

Odbojnik gumowy został wykonany z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu odbój gumowy nie pęka oraz nie kruszeje a jego zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojniki gumowe zostały wyprodukowane w polsce, pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odbojnika gumowego

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnicy gumowej

szerokość odbojnika: 80mm
wysokość odbojnika: 80mm
długość odbojnika: 80mm
ilość otworów montażowych: 1
otwór pod śrubę: Ø 14mm
otwór pod podkładkę: Ø 32mm
wgłębienie pod nakrętkę: 40mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,6kg


gumowe odbojniki
odboje do przyczepki

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: