Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbój odbojnik gumowy 160-120-80

2-01-19-032

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 0,50
Wysokość: 60mm
Szerokość: 120mm
Długość: 160mm
Ilość otworów montażowych: 4

Odbojnik gumowy o wymiarach160x120x80mm montowany na cztery śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 160-120-80 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

37,33 zł netto 45,92 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbojnik gumowy 160x120x80mm

Odbój gumowy, kostka o wymiarach 160x120x80mm montowany na cztery śruby. Zderzak gumowy, odbojnik wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach. Oferowany odbojnik gumowy posiada cztery otwory montażowe wraz z wgłębieniami na nakrętkę. Odbojnik gumowy jest w kolorze czarnym.

Odbój gumowy wykonany jest z wysokiej jakości gumy dzięki czemu odbojnik nie pęka oraz nie kruszeje a jego zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce. Odbój gumowy posiada pełną 2 letnią gwarancję producenta.Odbojnik gumowy pochodzi z oficjalnej dystrybucji.

Zastosowanie odbojników gumowych

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

szerokość odbojnika: 120mm
wysokość odbojnika: 80mm
długość odbojnika: 160mm
ilość otworów montażowych: 4
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,50kg

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Inne produkty w tej samej kategorii: