Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbój odbojnik gumowy 130-70-40

2-01-19-007

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 0,20kg
Wysokość: 40mm
Szerokość: 70mm
Długość: 130mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odbojnik gumowy o wymiarach 130x70x40mm montowany na dwie śruby. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 130-70-40 5 1 5 7

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 7

11,38 zł netto 14,00 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbojnik gumowy 130x70x40mm

Odbojnik gumowy - kostka - o wymiarach 130x70x40mm montowany na jedną śrubę. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój gumowy nie kruszy się oraz nie pęka nawet podczas długieg oczasu użytkowania. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy posiada dwa otwory na śrubę montażową wraz z wgłębieniem na nakrętkę. Odbój gumowy jest w kolorze czarnym.

Odbojniki gumowe oferowane w naszym sklepie zostały wykonane z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu odboje nie pękają i nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojniki zostały wyprodukowane w polsce, pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Odboje gumowe posiadają pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odbojników gumowych

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

szerokość odbojnika: 70mm
wysokość odbojnika: 40mm
długość odbojnika: 130mm
ilość otworów montażowych: 2
otwór pod śrubę: Ø 11mm
otwór pod podkładkę: Ø 20mm
wgłębienie pod nakrętkę: 20mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,20kg

Odbojnik gumowy
Gumowe odbojniki

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: