Odbój odbojnik gumowy 130-70-40

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Wysokość: 40mm
Szerokość: 70mm
Długość: 130mm
Ilość otworów montażowych: 2
Stan: Nowy
Waga: 0,20kg
Gwarancja: 24 miesiące
Odbojnik gumowy o wymiarach 130x70x40mm montowany na dwie śruby. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 130-70-40 5 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5

Liczba oddanych głosów: 6

13,00 zł netto 15,99 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Opis produktu

Odbojnik gumowy 130x70x40mm

Odbojnik gumowy - kostka - o wymiarach 130x70x40mm montowany na jedną śrubę. Odbój gumowy wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój gumowy nie kruszy się oraz nie pęka nawet podczas długieg oczasu użytkowania. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach

Odbojniki gumowe oferowane w naszym sklepie zostały wykonane z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu odboje nie pękają i nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojniki zostały wyprodukowane w polsce, pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Odboje gumowe posiadają pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odbojników gumowych

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

szerokość odbojnika: 70mm
wysokość odbojnika: 40mm
długość odbojnika: 130mm
ilość otworów montażowych: 2
otwór pod śrubę: Ø 11mm
otwór pod podkładkę: Ø 20mm
wgłębienie pod nakrętkę: 20mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,20kg

Odbojnik gumowy
Gumowe odbojniki

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: