Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojnik gumowy 200x60x60mm Zobacz większe

Odbój odbojnik gumowy 200-60-60

2-01-19-011

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 1kg
Wysokość: 60mm
Szerokość: 60mm
Długość: 200mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odbojnik gumowy o wymiarach 200x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 200-60-60 5 1 5 5

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 5

16,25 zł netto 19,99 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbojnik gumowy 200x60x60mm

Odbojnik gumowy - kostka - o wymiarach 200x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniac. Odbojnik gumowy poiada dwa otwory na śrubę wraz z wgłębieniem na nakrętkę. Oferowany odbój gumowy jest w kolorze czarnym.

Odbojnik gumowy wykonany jest z wysokiej jakości gumy dzięki czemu odbój nie pęka i nie kruszy się a jego zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojnik został wyprodukowany w polsce i pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Odbojnik gumowy posiada pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odbojnika gumowego

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

szerokość odbojnika: 60mm
wysokość odbojnika: 60mm
długość odbojnika: 200mm
ilość otworów montażowych: 2
rozstaw otworów montażowych 120mm
otwór pod śrubę: Ø 14mm
otwór pod nakrętkę: Ø 36mm
wgłębienie pod nakrętkę: 36mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 1kg

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: