Odbój odbojnik gumowy 100-100-100

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Wysokość: 100mm
Szerokość: 100mm
Długość: 100mm
Ilość otworów montażowych: 1
Stan: Nowy
Waga: 1kg
Gwarancja: 24 miesiące
Odbojnik gumowy o wymiarach 100x100x100mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Zderzak gumowy został wyprodukowany w polsce.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 100-100-100 5 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5

Liczba oddanych głosów: 6

28,45 zł netto 34,99 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Opis produktu

Odbojnik gumowy 100x100x100mm

Odbojnik gumowy, kostka o wymiarach 100x100x100mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach.

Odbojniki gumowe wykonane zostały z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu odboje nie pękają oraz nie kruszeją a ich zuzycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojniki zostały wyprodukowane w polsce, pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odbojnika gumowego

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odboju gumowego

szerokość odbojnika: 100mm
wysokość odbojnika : 100mm
długość odbojnika : 100mm
ilość otworów montażowych: 1
otwór pod śrubę: Ø 14mm
wgłębienie pod nakrętkę: 42mm
twardość odboju: 65-70° Shore'a
waga: 1kg

Odbojnik gumowy
Gumowe odbojniki

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: