Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojnik gumowy 200x70x30mm Zobacz większe

Zderzak odbojnik gumowy 200-70-30

2-01-19-014

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 0,30kg
Wysokość: 70mm
Szerokość: 200mm
Długość: 30mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odbojnik gumowy o wymiarach 200x70x30mm montowany na dwie śruby. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

Więcej szczegółów

Zderzak odbojnik gumowy 200-70-30 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

13,17 zł netto 16,20 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbojnik zderzak gumowy 200x70x30mm

Zderzak gumowy, kostka o wymiarach 200x70x30mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach. Oferowany odbojnik gumowy posiada dwa otwory montażowe wraz z wgłębieniami na nakrętkę. Odbój gumowy jest w kolorze czarnym.

Oferowane w naszym sklepie odbojniki gumowe wykonane są z gumy bardzo wysokiej jakości dzięki czemu odboje gumowe nie kruszą się i nie pękają a ich zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Zderzaki gumowe są produkcji polskiej i pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Odbojniki gumowe posiadają pełną gwarancję producenta.

Zastosowanie odboojnika zderzaka gumowego

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany zderzak gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

długość odbojnika: 200mm
szerokość odbojnika: 70mm
wysokość odbojnika: 30mm
ilość otworów montażowych: 2
otwór pod śrubę: Ø 10mm
rozstaw otworów 100mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,30kg

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: