Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojnik gumowy do rampy 500-250-140

2-01-19-003

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 20kg
Wysokość: 140mm
Szerokość: 250mm
Długość: 500mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odbojniki rampowe dojazdowe o wymiarach 500x250x140 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój gumowy o wymiarach 500-250-140. Odboje dojazdowe do ramp montowane są na dwie kotwy.

Więcej szczegółów

Odbojnik gumowy do rampy 500-250-140 5 1 5 7

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 7

243,09 zł netto 299,00 zł brutto

Wysyłka 24H

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbój rampowy gumowy 500x250x140mm

Gumowe odboje rampowe 500x250x140 przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego, zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego do stanowiska rozładunku. Odbojnik rampowy dojazdowy chroni podjeżdżający samochód oraz elewacje budynku przed uszkodzeniem. Wykonany z wysokiej jakości gumy, charakteryzujący się dużą odpornością. Odboje gumowe nie pękają i nie kruszą się nawet podczas długiego użytkowania.

Oferowane odbojniki stanowią odpowiednik i mogą być stosowane jako zamienniki systemów Hormann oraz Promstahl. Odbojniki rampowe gumowe montowane są do ramp przeładunkowych za pomocą kotw montażowych Oferowane odboje rampowe są produkcji polskiej. Odbojnice dojazdowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Specyfikacja techniczna odbojnika rampowego

długość odbojnika: 500mm
szerokość odbojnika: 250mm
wysokość odbojnika: 140mm
rozstaw otworów montażowych: 250mm
twardość: 65-70° Shoer'a

Wyposażenie dodatkowe do odbojnika do ramp

Do oferowanych odbojnic rampowych polecamy również płyty montażowe odbojników służące do montażu i szybkiej wymiany odbojników. Montaż płyt polecana jest również w przypadku mocno zniszczonych elewacji. Na gumowe odbojniki rampowe proponujemy również montaż osłon stalowych, trójstronnie giętych, ocynkowanych mających za zadanie zabezpieczyć odbojnik przed uszkodzeniami mechanicznymi a tym samym wydłuzyć jego żywotność. Płyty montażowe oraz osłony stalowe dostępne są w naszym sklepie. odbojnik rampowy
Odbojnik d orampy

Odbój gumowy rampowy

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Inne produkty w tej samej kategorii: