Odbój odbojnik gumowy 60-60-60

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Wysokość: 60mm
Szerokość: 60mm
Długość: 60mm
Ilość otworów montażowych: 1
Stan: Nowy
Waga: 0,20kg
Gwarancja: 24 miesiące
Odbojnik gumowy o wymiarach 60x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach. Odbojnik gumowy jest produkcji polskiej.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 60-60-60 5 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5

Liczba oddanych głosów: 6

10,56 zł netto 12,99 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Opis produktu

Odbojnik gumowy 60x60x60mm

Odbój gumowy, kostka o wymiarach 60x60x60mm montowany na jedną śrubę. Zderzak gumowy, odbojnik wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach.

Odbój gumowy wykonany jest z wysokiej jakości gumy dzięki czemu odbojnik nie pęka oraz nie kruszeje a jego zużycie wynika tylko z normalnego użytkowania. Odbojnik gumowy został wyprodukowany w polsce. Odbój gumowy posiada pełną 2 letnią gwarancję producenta.Odbojnik gumowy pochodzi z oficjalnej dystrybucji.

Zastosowanie odbojników gumowych

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika gumowego

szerokość odbojnika: 60mm
wysokość odbojnika: 60mm
długość odbojnika: 60mm
ilość otworów montażowych: 1
wgłębienie pod nakrętkę: Ø 23mm
otwór pod śrubę: Ø 8mm
wgłębienie pod nakrętkę: 31mm
twardość: 65-70° Shore'a
waga: 0,4kg


Odbojniki gumowe
odboje do przyczepki

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: