Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojnik gumowy do rampy 500-250-100

2-01-19-002

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 17kg
Wysokość: 100mm
Szerokość: 250mm
Długość: 500mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odbojnik gumowy rampowy o wymiarach 500x250x100 wykonany z wysokiej jakości gumy przeznaczony do ochrony czoła doku załadunkowego. Nasze odbojnice rampowe są zamiennikiem dla systemów przeładunkowych Promstahl odboje gumowe PBGP oraz systemu Hormann odboje gumowe DB15.

Więcej szczegółów

Odbojnik gumowy do rampy 500-250-100 5 1 5 8

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 8

178,66 zł netto 219,75 zł brutto

Wysyłka 24H

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbój rampowy gumowy 500x250x100mm

Gumowe odboje rampowe o wymiarach 500x250x100 przeznaczone są do ochrony czoła doku załadunkowego, zapewniając bezpieczny i bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego do stanowiska rozładunku. Odbojnik rampowy chroni podjeżdżający samochód oraz elewacje budynku przed uszkodzeniem. Wykonany z wysokiej jakości gumy, charakteryzujący się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania odbojnika gumowego.

Odbojnik rampowy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości gumy nie kruszy się i nie pęką nawet podczas długiego czasu użytkowania. Oferowany odbój rampowy stanowi odpowiednik i może być zastosowany jako zamiennik systemów Hormann oraz Promstahl. Odbojniki rampowe montowane są do ramp za pomocą kotw montażowych. Oferowane odboje do ramp są produkcji polskiej.

Specyfikacja techniczna gumowej odbojnicy rampowej

długość odbojnika: 500mm
szerokość odbojnika: 250mm
wysokość odbojnika: 100mm
rozstaw otworów montażowych: 250mm
twardość: 65-70° Shoer'a
otwór na śrubę: Ø 32mm
wgłębienie na nakrętkę: Ø 42mm

Wyposażenie dodatkowe do gumowej odbojnicy rampowej

Do oferowanych odbojników rampowych dojazdowych polecamy również płyty montażowe odbojników służące do montażu i szybkiej wymiany odbojnic. Montaż płyt polecana jest również w przypadku mocno zniszczonych elewacji. Na odbojniki rampowe proponujemy również montaż osłon stalowych, trójstronnie giętych, ocynkowanych mających za zadanie zabezpieczyć odbojnik przed uszkodzeniami mechanicznymi a tym samym wydłuzyć jego żywotność. Płyty montażowe oraz osłony stalowe dostępne są w naszym sklepie. odbojnik rampowy
Odbojnik rampowy

Odbój do rampy

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: