NAPĘD siłownik CAME V6000P do BRAMY GARAŻOWEJ

V6000P

Came
Rodzaj napędu: Do bram garażowych
Maks. powierzchnia bramy: 9 m2
Maks. wysokość bramy: 3,2m
Siła ciągu siłownika: 600N
Zasilanie: 230V
Stan: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

Kompletny napęd do bramy garażowej CAME V6000P jest gotowym do samodzielnego montażu napędem do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 9m2. Zestaw zawiera szynę o długości 3,3m dzieloną na dwie części z łącznikiem.

Więcej szczegółów

NAPĘD siłownik CAME V6000P do BRAMY GARAŻOWEJ 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5

Liczba oddanych głosów: 2

478,86 zł netto 589,00 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Opis produktu

Napęd Came V6000P do bramy garażowej

Kompletny napęd do bramy garażowej CAME V6000P przeznaczony jest do automatyzacji  bram garażowych o maksymalnej powierzchni 9m2 i maksymalnej wysokości 3,2m. Napęd do bramy Came V6000P można zamontować do nowo powstałej bramy jak również do bramy garażowej już istniejącej.

Napęd do bramy garażowej Came V6000P przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Zestaw zawiera głowicę napędu do bram garażowych z wbudowaną centralą, kartę radiową Came AF43SP, dwukanałowy pilot do bramy Came Space, dzieloną dwuczęściową szynę łańcuchową o długości 33,, kompletne akcesoria montażowe, instrukcję montażu napędu w języku polskim ora kartę gwarancyjną producenta. Siłownik do bramy pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Specyfikacja techniczna napędu do bram Came HG600

maksymalna powierzchnia bramy: 9 m2
maksymalna wysokość bramy: 3,2m
symbol napędu do bramy garażowej: V6000P
zasilanie sieciowe napędu do bramy 230V
zasilanie silnika 24V
pobór mocy w trybie stand by: 5,5W
maksymalna moc akcesoriów 20W
siła ciągu siłownika: 600N
średnia prędkość: 6,5 m/min
stopień ochrony: IP22
temperatura pracy: -20 - +50 stopni Celsjusza
waga: 5kg

W skład zestawu napędu do bram garażowych Came HG600

głowica napędu do bramy garazowej Came V6000P z wbudowaną centralą
karta radiowa AF43SP
pilot do bramy 2-kanałowy Came Space
Dzielona, dwuczęściowa szyna do napędu o łącznej długości 3,3m
Kompletne akcesoria montazowe
Instrukcja montażu oraz obsługi w języku polskim
Karta gwarancyjna producenta
Napęd do bramy Came V6000P

Sterowanie napędem do bramy garażowej Came V6000P

Napęd do bramy garażowej Came V6000P posiada w zestawie kartę radiową umożliwiającą obsługiwanie go za pomocą pilota do bram. Karta radiowa pracuje na częstotliwości 433,92Mhz na zmiennokodowej drodze radiowej Came Space. Dwukanałowy pilot Came dołączony jest do zestawu. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia do napędu Came V6000P dodatkowych pilotów pracujących na wspomnianej wyżej radiolinii i zaprogramowanie ich do karty radiowej.

Do napędu bramy garażowej Came V6000P istnieje możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń sterujących takich jak przewodowe lub bezprzewodowe włączniki natynkowe, piloty dopuszkowe, klawiatury kodowe itd. Do centrali możemy podłączyć również radioodbiornik wewnętrzny innego producenta tak aby możliwe było obsługowanie napędem pilotem pracującym na innej radiolinii.

Pytania i odpowiedzi

Czy napęd do bramy mogę zamontować samodzielnie ?

Tak, napęd do bramy możesz zamontować samodzielnie zgodnie z załączoną do zestawu instrukcją. Wystarczy podstawowa znajomość mechaniki i elektroniki. Gwarancja udzielana jest na sam napęd dlatego jeśli zdarzy się jego reklamacja będziesz musiał go zdemontować i desłać do nas. Jeśli chcesz mieć również gwarancję na usługę montażu zleć go wykwalifikowanej firmie, która taką gwarancję zapewni.

Czy do montażu napędu muszę jeszcze coś dokupić ?

Nie, oferowany zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy potrzebne do prawidłowego montażu i działania napędu. Jeśli zależy Ci na dodatkowych funkcjonalnościach możesz dokupić osprzęt dodatkowy, który jednak nie jest konieczny do działania napędu.

Czy napęd do bramy posiada gwarancję ?

Napęd do bramy pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta. Kupując napęd przez internet dostajecie
państwo gwarancję na produkt bez montażu. W przypadku odsyłania napędu na reklamację jego demontaż leży po stronie kupującego.

Inne produkty w tej samej kategorii: