Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Kategorie

Promocje

Smary marki K2 w naszej ofercie

Od końca listopada poszerzyliśmy naszą ofertę o asortyment znanej marki K2. Podjęta współpraca jest efektem potrzeby uzupełnienia oferty o produkty, o które od dawna pytają nasi klienci. Na początek wybraliśmy kilka pozycji, które idealnie sprawdzą się podczas montażu lub serwisu bram, napędów do bram, systemów drzwi przesuwnych i innych. Poniżej prezentujemy produkty K2, które na stałe trafiły do naszej oferty.

Markę K2 reprezentuje polska firma, która dostarczyła produkty do ponad 90 krajów świata. K2 to blisko 1000 produktów kierowanych do miłośników motoryzacji, majsterkowiczów, fachowców i profesjonalistów z różnych branż jak również użytkowników domowych. W skład oferty wchodzą m.in. kosmetyki i zapachy samochodowe, płyny hamulcowe i chłodnicze, dodatki do paliwa i oleju, oleje silnikowe i przekładniowe oraz produkty do profesjonalnego użytku w warsztacie, salonie autodetailingu, myjni czy lakierni samochodowej.


Smar suchy z teflonem K2 400ml

Smar K2 smaruje i zabezpiecza elementy narażone na kontakt z pyłem, kurzem, brudem, olejami i tłuszczem. Nie zawiera silikonu, tworzy niewidoczną warstwę ochronną bez osadu. Zabezpiecza przed korozją, wilgocią, działaniem benzyny, oleju. Nadaje się do stosowania na elementach metalowych, plastikowych, ceramicznych, drewnianych i innych.
Smar do bramy

Smar wielofunkcyjny K2 do różnych zastosowań.

Smar uniwersalny K2 likwiduje piski, smaruje, usuwa wodę, penetruje, chroni przed korozją, konserwuje i czyści. Znajdzie zastosowanie w domu, ogrodzie czy w warsztacie.
Smar do zawiasów

Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN 500ml

K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych. Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę.

Odrdzewiacz do śrub

Silikon do uszczelek K2 300ml

Silikon K2 jest w pełni profesjonalnym produktem do konserwacji elementów wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych. Silikon do uszczelek doskonale zabezpiecza przed przymarzaniem gumowe uszczelki w drzwiach, bramach, bagażnikach oraz innych elementach. Jest bezzapachowy oraz odporny na działanie wody. Chroni przed korozją. W porównaniu do innych produktów na rynku, zawiera nawet do 250% więcej aktywnego silikonu.
Silikon do uszczelek

Smar do łożysk K2 ŁT-43 300ml

Litowy smar do łożysk K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni, odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe. Zmniejsza tarcie, wydłużając żywotność oraz zapewniając płynne działanie urządzeń.
Smar do łożysk