Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Kategorie

Promocje

Lista produktów producenta: K2

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Odrdzewiacz do śrub K2 VULCAN to wysoce skuteczny preparat ułatwiająsy poluzowanie i odkręcanie zapieczonych i skorodowanych śrub. Odrdzewiacz do śrub dzięki innowacyjnej formule przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę.

  Cena : 20,12 zł
 • Pasta BHP do mycia rąk K2 ABRA przeznaczona jest do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji rąk. Posiada zaawansowaną, nowoczesną recepturę opartą na innowacyjnym ścierniwie, które polepsza właściwości mechaniczne i ułatwia mycie.

  Cena : 7,49 zł
 • Silikon do uszczelek K2 to w pełni profesjonalny produkt do konserwacji elementów wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych. Silikon do uszczelek K2 można użyć na przykład do konserwacji uszczelek bram garazowych.

  Cena : 10,50 zł
 • Smar do łożysk litowy K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni, odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe.

  Cena : 15,52 zł
 • Smar przeznaczony do konserwacji piór resorów, gwintów śrub, przegubów kulowych, otwartych przekładni zębatych, przekładni ślimakowych, łańcuchów oraz innych silnie obciążonych powierzchni trących.

  Cena : 13,39 zł
 • Smar K2 wielofunkcyjny do różnych zastoowań likwiduje piski, smaruje, usuwa wodę, penetruje, chroni przed korozją, konserwuje i czyści.

  Cena : 21,50 zł
 • Smar suchy z teflonem marki K2 smaruje i zabezpiecza elementy narażone na kontakt z pyłem, kurzem, brudem, olejami i tłuszczem. Smar z teflonem K2 nie zawiera silikonu. Smar K2 tworzy niewidoczną warstwę ochronną bez osadu.

  Cena : 24,67 zł
 • K2 Contact Spray jest środkiem odtłuszczającym i zabezpieczającym części elektryczne. Służy do usuwania tlenków, siarczków oraz innych zabrudzeń, posiada właściwości penetrujące i rozpuszczające zanieczyszczenia.

  Cena : 14,91 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów