Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Odbojnik gumowy do rampy 450-200-80

Bramowe.pl
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Waga: 12kg
Wysokość: 100mm
Szerokość: 200mm
Długość: 450mm
Ilość otworów montażowych: 2
Odboje gumowe do ramp o wymiarach 450x200x80 wykonane są z wysokiej jakości gumy przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego. Oferowany odbój  gumowy do rampy o wymiarach 400-200-80. Odbojniki gumowe do ramp montowane są na dwie kotwy. Odbojniki do rampy wykonane z gumy o twardości 65-70° Shoer'a. Odbojnice gumowe do ramp są produkcji polskiej.

Więcej szczegółów

Odbojnik gumowy do rampy 450-200-80

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

134,63 zł netto 165,59 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Odbój rampowy gumowy 450x200x80mm

Przeznaczone do ochrony czoła doku załadunkowego odboje gumowe rampowe o wymiarach 450x200x100 zapewniają bezpieczny i bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego do stanowiska rozładunku. Odboje do ramp chronią podjeżdżający samochód oraz elewacje budynku przed uszkodzeniem. Oferowany odbojnik rampowy wykonany jest z wysokiej jakości gumy, charakteryzujący się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania odbojnika.

Oferowane odbojnice gumowe stanowią odpowiednik i mogą być stosowane jako zamienniki systemów Hormann oraz Promstahl. Montaż odbojników na dwie kotwy. Oferowany odbój gumowy do rampy jest produkcji polskiej. Odbojnice rampowe charakteryzuje się wysokoą jakością wykonania. Oferowane odbojnice gumowe nie pękają i nie kruszeją nawet po długim czasie użytkowania.

Specyfikacja techniczna odbojnika rampowego

długość odbojnika: 450mm
szerokość odbojnika: 200mm
wysokość odbojnika: 80mm
rozstaw otworów montażowych: 200mm
twardość odboju: 65-70° Shoer'a
otwór na śrubę: Ø 30mm
wgłębienie na nakrętkę: Ø 60mm

Wyposażenie dodatkowe do gumowego odbojnika rampowego

Do oferowanych odbojników gumowych dojazdowych rampowych polecamy również płyty montażowe odbojników służące do montażu i szybkiej wymiany odbojnic. Montaż płyt polecana jest również w przypadku mocno zniszczonych elewacji. Na odbojniki rampowe proponujemy również montaż osłon stalowych, trójstronnie giętych, ocynkowanych mających za zadanie zabezpieczyć odbojnik przed uszkodzeniami mechanicznymi a tym samym wydłuzyć jego żywotność. Płyty montażowe oraz osłony stalowe dostępne są w naszym sklepie. 
Odbój gumowy
Odbojnik gumowy do rampy

Pytania i odpowiedzi

Czy odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne ?

Tak, oferowane przez nas zderzaki i odbojniki gumowe są odporne na warunki atmosferyczne. Odboje gumowe można z powodzeniem stosować na zewnątrz pomieszczeń.

Czy jest możliwość wyprodukowania odbojników o niestandardowych wymiarach ?

Tak, istnieje taka możliwość. Takich realizacji nie wykonujemy jednak dla kilku sztuk odbojników. Dokładną specyfikację z wymiarami odbojników gumowych wraz z potrzebną ilością prosimy przesłać w zapytaniu e-mail. Na tej podstawie przygotujemy dla Panstwa wycenę.

Skąd pochodzą nasze odbojniki ?

Wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe są produkcji polskiej. Od chińskich, tanich produktów wyróżnia je zdecydowanie wyższa jakość gumy, z której są wykonane. Nasze odbojniki nie pękają oraz nie kruszeją a ich zużycie wynika tylko z normalnej eksploatacji.

Czy odbojniki gumowe posiadają gwarancję ?

Tak, wszystkie oferowane przez nas odbojniki gumowe posiadają pełną dwuletnią gwarancję.

Inne produkty w tej samej kategorii: