Skontaktuj się z nami : +48 507 075 771

Fotokomórki do bramy Came DIR 10

001DIR10

Came
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Zasilanie: 12 - 24V AC/DC

Fotokomórki Came DIR10 współpracująca z systemem automatyki domowej. Fotokomórki Came DIR10 to solidne fotokomórki, które zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, by zapewnić użytkownikowi długotrwałe i bezawaryjne działanie. Fotokomórki Came pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Więcej szczegółów

Fotokomórki do bramy Came DIR 10 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

124,75 zł netto 153,44 zł brutto

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Brak przewoźników dla tego produktu.

Opis produktu

Fotokomórki do bramy Came DIR10

Zasada działania fotokomórki do bramy Came DIR polega na synchronizacji pomiędzy nadajnikiem, a odbiornikiem - zdarzenie to ma miejsce po podłączeniu zasilania. Oznacza to, że każdy odbiornik współpracuje jedynie z odpowiednim nadajnikiem, eliminując tym samym możliwość zakłócenia sygnału zewnętrznymi źródłami. Fotokomórki Came DIR10 dedykowane są do napędów marki Came. Fotokomórki do bramy Came DIR10 pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji. Fotokomórki bramowe Came DIR10 posiadają pełną gwarancję producenta. W komplecie znajdują sie dwie fotokomórki do bram (odbiornik oraz nadajnik).

Specyfikacja techniczna fotokomórek do bramy Came DIR10

symbol fotokomórek do bramy: DIR10
zastosowanie fotokomórek: wewnętrzne / zewnętrzne
stopień zabezpieczenia fotokomórek: IP54
temperatura pracy: od -20°C do +50°C
zasilanie fotokomórek: 12-24V A.C / D.C.
pobór prądu: 60 mA (24V A.C.)
zasięg działania: 10m
wymiary (szer. x wys. x gł.) 46x108x23mm
materiał: ABS - poliwęglan
w komplecie: 2x fotokomórka (nadajnik + odbiornik)

Działanie fotokomórek do bram

Fotokomórki do bram są jednym z podstawowych urządzeń automatyki bramowej zwiększających bezpieczeństwo użytkowania bram garażowych, przesuwnych lub dwuskrzydłowych. Fotokomórki bramowe umieszcza się po obu stronach światła przejazdu tworząc w ten sposób niewidoczną barierę, która po przerwaniu, na przykład w momencie pojawienia się przejeżdżającego samochodu, wysyłają do napędu bramowego sygnał zatrzymujący ruch bramy.

Fotokomórki bramowe zaleca się stosować zawsze wtedy gdy otwieranie i zamykanie bramy odbywa się za pomocą napędu bramowego w szczególności wtedy gdy bramę użytkować będą dzieci lub zwierzęta. Zastosowanie fotokomórek do bram pozwala uniknąć na przykład uszkodzeń pojazdów przejeżdżających przez bramę. Zaleca się aby wraz z fotokomórkami do bram stosować również lampę sygnalizacyjną do bram, która sygnalizować będzie aktualny ruch bramy. Fotokomórki do bram wraz z lampą sygnalizacyjną stanowią kompletny zestaw poprawiający bezpieczeństwo użytkowania bram.

Fotokomórki do bramy Came DIR10 wymiary

Inne produkty w tej samej kategorii: